Tęsiasi rajono savivaldybės seniūnijų žaidynės „Sportas visiems“. Šeštadienį vykusiame antrajame žaidynių etape vėl geriausiai sekėsi Kėdainių miesto ir Vilainių seniūnijoms. 

Šaškininkas Zenonas Piliukaitis (kairėje), kartu su komandos nariais Jonu Mickevičiumi ir Irena Jazdauskaite, varžybose buvo nepralenkiamas.

Rungėsi atkakliai
Rajono seniūnijų sportininkai rungėsi tinklinio, strėlyčių mėtymo ir šaškių varžybose, kurios vyko Kėdainių sporto arenoje ir prie jos esančiose tinklinio aikštelėse.
Atkakli kova kaitrią popietę ant smėlio užvirė tarp tinklinio mėgėjų, jos nugalėtojais tapo Vilainių seniūnijos tinklininkai. Šioje komandoje žaidė Robertas Borodkinas ir Mindaugas bei Evaldas Kažukauskai. Antrą vietą užėmė Surviliškio, trečią – Josvainių seniūnijų komandos.
Šaškių varžybose nepralenkiama buvo Kėdainių miesto seniūnijos komanda, turinti nenuilstantį vedlį – garsų šaškininką Zenoną Piliukaitį. 86-erių šaškininkas džiaugėsi, kaip pats sakė, dar „gera galva“, tik apgailestavo, kad silpsta akys. „Šaškėse labai svarbu teorija ir pozicijos, numatyti į priekį ėjimus. Neužtenka numatyti du–tris, reikia apgalvoti daugiau“, – sakė daugkartinis įvairių varžybų prizininkas.

Po atkaklių kovų nugalėtojų taure ir medaliais džiaugėsi Vilainių, Surviliškio ir Josvainių seniūnijų tinklininkai.

„Galima tik pavydėti unikalios Zenono atminties ir palinkėti jam žaisti su mumis ir kitąmet“, – šypsojosi Kėdainių miesto seniūnijos komandoje žaidžiantis jo mokinys Jonas Mickevičius. Pasiekti pergalę komandai padėjo ir trečioji jos narė, patyrusi šaškininkė Irena Jazdauskaitė.
Strėlyčių mėtymo rungtyje nugalėtojais tapo taip pat Kėdainių miesto seniūnijos komanda: Gitana ir Aurimas Rimkevičiai bei Raimondas Pocius. Antra liko Krakių, trečia – Gudžiūnų seniūnijos komandos.

Paskutiniame etape – seniūnų trikovė
Šio žaidynių etapo, kuriame dalyvavo visos vienuolika rajono seniūnijų, nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis bei medaliais.
Pirmajame žaidynių etape vyko stalo teniso, krepšinio 3×3 ir šachmatų varžybos. Pirmųjų dviejų sporto šakų nugalėtoja taip pat buvo miesto seniūnija, šachmatais geriausiai žaisti sekėsi vilainiškiams.
Pasak rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus vedėjo Gedimino Misiaus, trečiasis, paskutinis, žaidynių etapas numatytas birželio 29 dieną, pusę septynių vakaro. Žiūrovams puikų reginį dovanos seniūnijų futbolininkai, virvės traukikai, dvipūdės kilnotojai, taip pat vyks seniūnų trikovė.
Žaidynių etapuose nugalėjusios komandos dalyvaus rudenį vyksiančiose zoninėse varžybose. Jų nugalėtojai – tikimasi, kad tarp jų bus ir mūsų rajono atstovų – dalyvaus žaidinių „Sportas visiems“ finale Jonavoje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.