Pastaruoju metu rajono vadovai sulaukia daugybės kėdainiečių klausimų apie miesto ateitį. Žmonėms rūpi, kodėl kai kurie objektai stovi apleisti, kodėl stringa vienas ar kitas projektas, kas bus daroma, kad Kėdainiai susigrąžintų tikru brangakmeniu – unikaliu senamiesčiu – apdovanoto šlovingo miesto vardą.

Rajono vadovai tikisi, kad jau spalio mėnesį turėtų pajudėti ir pristabdyto, tačiau pakoreguoto „Saulutės“ projekto darbai.

Rajono vadovai tikisi, kad jau spalio mėnesį turėtų pajudėti ir pristabdyto, tačiau pakoreguoto „Saulutės“ projekto darbai.

Vis garsiau kalbama apie buvusios parduotuvės „Saulutė“ pritaikymą bibliotekos reikmėms projektą, Šviesiosios gimnazijos priestato statybas. Miestelėnams rūpi ir Didžiosios Rinkos ateitis. „Labai dažnai išgirstu žmonių prašymus ieškoti galimybių atgaivinti senamiestį. Kėdainiečiai nori gyvybingo miesto. Tikrai pritariu visiems geranoriškiems pasiūlymams“, – sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.
Rajono vadovas tikisi, kad jau spalio mėnesį turėtų pajudėti ir pristabdyto „Saulutės“ projekto darbai. „Puikiai žinome situaciją: kėdainiečiai išsakė savo norus, kad tą bibliotekai tenkantį pastatą po rekonstrukcijos norima matyti mažesnį, negu buvo parengtas pirminis projektas.

Meras S. Grinkevičius kraštiečius rugsėjo 23 dieną 17 valandą kviečia į atvirą pokalbį apie svarbiausias aktualijas.

Meras S. Grinkevičius kraštiečius rugsėjo 23 dieną 17 valandą kviečia į atvirą pokalbį apie svarbiausias aktualijas.

Mes įsiklausėme į gyventojų prašymus ir atidavėme projektą projektuotojams pakoreguoti. Projektuotojai ne tik pataisė projektą, bet ir baigia jį suderinti su paveldosaugininkais. Galiu pasakyti tik tiek – darbai tikrai nestovi vietoje, tiesiog yra tam tikrų procedūrų, kurios užtrunka netrumpą laiką. Jau aišku, kad būsimasis bibliotekos filialas bus toks, kad neužgožtų senamiestį puošiančios evangelikų reformatų bažnyčios nuo Didžiosios Rinkos aikštės. Jame atsiras vietos ir nedideliam kino teatrui, stacionariai scenai, informaciniam centrui. Kadangi pastatas žemėja, tai tikimės, jog visas projektas kiek atpigs“, – sakė S. Grinkevičius.
Daugiau apie „Saulutės“ projektą ir kitus rūpimus klausimus su rajono vadovais ir atsakingais specialistais bus galima padiskutuoti rugsėjo 23 dieną 17 valandą rajono Tarybos posėdžių salėje. „Kviečiame kėdainiečius į atvirą pokalbį. Kėdainiai, senamiestis, mūsų gyvenimo kokybė turi rūpėti visiems. Kuo atviriau kalbėsimės, kuo dažniau tarsimės, ką ir kaip daryti, tuo greičiau norimų rezultatų sulauksime“, – įsitikinęs rajono meras S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.