Kėdainių gaisrininkai skuba į pagalbą ir gyvūnams.

Penktadienio pavakarę, gautas pranešimas, kad Vilainiuose, Melioratorių gatvėje reikalinga pagalba nukelti katiną nuo namo stogo. Dėl sudėtingų stogo konstrukcijų gaisrininkai pagalbon paprašė atsiųsti autokeltuvą. Gelbėtojas užlipo ant namo stogo (apie 20 m aukščio), nukėlė katinėlį ir perdavė savininkei.

Gelbėtojus iškvietusi gyvūnų gerovės tarnybos “Pifas” atstovė Greta Linkė pasidalino įspūdžiais iš tos dienos pavakarės.

„Noriu padėkoti Kėdainių priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, kuri jau ne pirmą kartą padeda gelbėjant katinus Kėdainiuose. Penktadienį, likus kelioms minutėms iki darbo pabaigos sulaukiau moters iš Kėdainių skambučio – ji teigė, kad jos katinas ant stogo ir ji negali jo nukelti, katinas pats nenulips. Agota, katino šeimininkė, kreipėsi pagalbos skambindama 112, tačiau pagal tvarką turi į juos kreiptis gyvūnų organizacija, tad nieko nedelsdama paskambinau 112. Įvykis jau buvo fiksuotas ir reikėjo tik mūsų patvirtinimo, kad iškvietimas tikras ir 112 pagalbos telefono operatorė nedelsdama išsiuntė gaisrininkus su kopėčiomis gelbėti katino. Alpinistas greitai buvo nukeltas ir visų išglostytas keliavo į šiltus namus. Labai tikiuosi, kad jis daugiau savo šeimininkės taip negąsdins”, – savo Facebook sienoje rašė G. Linkė.

(nuotraukos – G. Linkės).

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related Posts

2 komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.