Nelaimė Šėtos gatvėje.

Nelaimė Šėtos gatvėje.

Vairuotojo mirtimi pažymėtas pastarasis spalio savaitgalis. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje du automobiliai susidūrė kaktomuša, vienas vairuotojas žuvo.

Nelaimė Šėtos gatvėje, ties 100 – uoju namu, įvyko sekmadienio vakarą, apie 21 val. Avarijoje kaktomuša susidūrė du automobiliai: „VW Passat“, kurį vairavo penkiasdešimtmetis vairuotojas, ir BMW 530, kuriuo važiavo trys žmonės. Automobilį vairavo 23 metų vyras.

Atvykę gelbėtojai iš sumaitoto „Passat“o išlaisvino prispaustą vairuotoją ir perdavė jį greitosios medicinos pagalbos medikams, kurie vyrą gaivino pusvalandį laiko. Deja, vyriškio išgelbėti nepavyko – jam buvo diagnozuota mirtis.

BMW važiavę asmenys rimtai nenukentėjo – į ligoninę dėl praskeltos galvos buvo išvežtas tik vienas 24 metų asmuo. Dabar jis gydosi ambulatoriškai.

Pirminiais duomenimis, į priešpriešinę eismo juostą išvažiavo „Passat“o vairuotojas. BMW ekipažas vyko miesto link, buvo tik pravažiavę pervažą, tad automobilio greitis nebuvo didelis.

Policija vėliau pranešė, kad „Passat“ automobilio vairuotojas teisės vairuoti automobilio neturėjo.

Eismas Šėtos gatve buvo uždarytas daugiau nei valandai laiko. Nelaimės vietoje dirbo gausios ugniagesių gelbėtojų, greitosios medicinos pagalbos ir policijos pajėgos. Nuvalyta kelio danga, surinktas išsiliejęs tepalas.

Žuvusysis kėdainiečiams puikiai pažįstamas kaip prekybininkas, prekiavęs žuvies produktais.

Įvykio aplinkybės – tiriamos. Aiškinamasi, ar vairuotojai buvo blaivūs.

(Nuotraukos – įvykio liudininko).

img_20161016_210951

Nelaimė Šėtos gatvėje.

Nelaimė Šėtos gatvėje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.