Nors šiais metais pavasaris kiek vėluoja, Kėdainių krašto sodininkai ir daržininkai jau aktyviai ruošiasi sodininkystės ir daržininkystės sezonui, ieškodami pačių įvairiausių augalų sėklų, gėlių bei trąšų. O kaip iš jų užauginti puikų derlių pataria sėklų parduotuvės savininkė Jūratė Fetkevičė.

Parduotuvės savininkė J. Fetkevičė kviečia užsukti į sėklų parduotuvėlę.

Ilgametę patirtį turinti sėklų parduotuvės savininkė ir pardavėja J. Fetkevičė teigia, kad norint turėti gausų norimų daržovių derlių, dabar pats laikas pasirūpinti jų sėklomis. O jų pasirinkimas Janušavos aikštėje (prie šeštadieninio turgaus) esančioje parduotuvėje – itin gausus.

Visokeriopa pagalba
„Visą dėmesį skiriame ir savo klientui, ir prekių pasiūlai. Pagal išsilavinimą esu agronomė, tad atėjusiam klientui visada duodame geriausių patarimų ne tik ką pirkti sodui ar daržui, bet ir patariu, kaip sodinti bei vėliau prižiūrėti augalus. Be to, visada stengiuosi, kad pas mane atėjęs žmogus nenusipirktų per daug, kad nepirktų to, kas yra visai nebūtina. Taigi, tai padeda sutaupyti ir pinigų“, – šypsodamasi sako J. Fetkevičė.

Parduotuvėje galima įsigyti tik kokybiškų sėklų.

Ji priduria, kad turi gana daug jau daugelį metų atvykstančių klientų, kurie pageidauja ne tik įsigyti norimų prekių, bet ir nori gauti naudingų patarimų – juk ne kiekvienas yra baigęs specialius mokslus ar turi giminaičių, kurie galėtų patarti, kada, kur bei kaip sėti daržovių sėklas bei sodinukus, kad šie duotų gausų derlių.
„Pavyzdžiui, ateina pas mane žmogus ir sako – noriu pasėti žolę dviejų arų plote. Tuomet patariu, kiek reikia tos žolės, kokios, kaip paruošti dirvą, kokiomis oro sąlygomis geriausia sėti bei kaip vėliau tą pievą prižiūrėti. Kas pageidauja, aš galiu atvažiuoti ir net padėti sėjos darbuose. Taip jau keletą kartų teko daryti!“, – pasakoja parduotuvės savininkė.

Sėklas galima pirkti pageidaujamais kiekiais, net po 100 g.

Sėklos – tik pačios kokybiškiausios
J. Fetkevičė sako, kad parduotuvėje viską ras net išrankiausias ir rečiausių sėklų norintis įsigyti klientas.
„Ieškantys naujovių, išskirtinių prekių jų tikrai šioje parduotuvėje ras. Aš pati intensyviai važinėju po visą Lietuvą, tad jei žmogui kažko reikia, norimą prekę randu ir atvežu į Kėdainius. Tiesa, nors parduotuvėlė ir nėra didelė, čia yra labai daug visko: ir sėklų, ir gėlių, ir trąšų, žemių…“, – vardijo J. Fetkevičė. Negana to, čia galima įsigyti ir dirbtinių orchidėjų kompozicijų, kurias kuria pati savininkė. Ir tiesiog už savikainą!
„Sėklas labai atsakingai renku ir vežu beveik iš visos Lietuvos. Kai, pavyzdžiui, klientas paprašo konkrečių veislių agurkų ar pomidorų, nes jie buvo labai skanūs, stengiuosi, kad jų rasčiau ir atsivežčiau pas save. Mano nuomone, žmogaus atsiliepimas yra vienas svarbiausių dalykų. Dabar mano parduotuvėje yra tik geros ir kokybiškos sėklos, perkamiausios ir populiariausios tarp pirkėjų. Svarbu ne kiekybė, bet kokybė, tad sėklų likučių nelaikome ir nepardavinėjame“, – pasakojo parduotuvėlės savininkė.


Parduotuvėje viską ras net išrankiausias ir rečiausių sėklų norintis įsigyti klientas.


Beje, ši parduotuvė išskirtinė dar ir tuo, kad čia galima įsigyti pageidaujamą kiekį sėklų – kad ir šimtą gramų. Kadangi ne kiekvienas gali įsigyti, o gal ir tiesiog nereikia didelio kiekio sėklų, jų šioje parduotuvėje galima įsigyti norimą kiekį. Lygiai taip pat gali būti pasveriamos ir trąšos.

Čia galima derėtis!
Bene aktualiausia kiekvienam pirkėjui yra kaina. Šioje parduotuvėje jos tikrai prieinamos kiekvienam.
„Parduotuvėje kainos yra lanksčios, tad galima ir pasiderėti. Kiekvieną savaitę darome akcijas – kokios nors prekės kainuoja žymiai pigiau. Šiuo metu nuolaidą taikome olandiškiems svogūnų sėjinukams – jų ir kaina gera, be to, nereikia pirkti didelio kiekio, mat svogūnėliai yra maži. Pusę kilogramo šių olandiškų svogūnų sėjinukų galima prilyginti visam kilogramui mums įprastų svogūnų sėjinukų“, – pasakojo parduotuvės savininkė.

Elitinės bulvės – jos pasižymi itin geru derlingumu ir atsparumu ligoms.

Bulvės irgi – elitinės
Taip pat šioje sėklų parduotuvėje prekiaujama ir elitinėmis bulvėmis. Kuo jos išskirtinės ir kodėl elitinės?
„Šių bulvių turime net penkias rūšis. Bulvės yra išskirtinės tuo, kad yra išaugintos iš sėklelių. Pačios bulvės yra brangokos – maišelis kainuoja apie penkis eurus, kai kitas sėklines bulves galima įsigyti už 15 centų už kilogramą. Tačiau šios bulvės pasižymi dideliu derlingumu. Iš vieno kelmo galima prikasti net 20-30 bulvių ir daugiau. Be to, šioms bulvėms nereikia trąšų, jų nepuola ligos, maras, jos atsparios sausroms. Naujojo derliaus bulvės yra lygios, gražios. Kartą viena klientė, pavasarį pirkusi vos du kilogramus bulvių, rudenį džiaugėsi jų prikasusi visą karutį“, – pasakojo pardavėja, sėklomis prekiaujanti jau ne vienerius metus ir pridūrė, kad jai pirkėjas – visada laukiamas svečias.


Sėklų parduotuvę rasite adresu Janušavos aikštė 24.
Darbo laikas:
Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.,
Šeštadieniais nuo 8 iki 14 val.
Sekmadienis – nedarbo diena.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.