Kaip įveikti problemas šeimoje ir į gyvenimą kabintis iš naujo? Į diskusiją, kuri vyks Saviečių bendruomenės namuose šį šeštadienį, liepos 8 d., 14 val., kviečia LRT laidų vedėjai Zita Kelmickaitė ir Edvardas Kubilius. Zita Kelmickaitė viešai kalbėsis su smurtą šeimoje patyrusiomis moterimis bei dviem verslininkėmis – įmonės „Raganė“ vadove Daiva Gronskiene ir Valdymo inovacijų agentūros vadove Ieva Adomaityte-Subačiene.

Moterų sėkmės istorijomis, kurios šią vasarą keliauja po Lietuvą, siekiama paskatinti panašaus likimo žmones netylėti ir kreiptis pagalbos.

Šis renginys – prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partnerių projekto #Įkvėpk ciklo dalis.

Po diskusijos su Zita Kelmickaite bus rodomas LRT RADIJO žurnalisto Edvardo Kubiliaus, žurnalistų Justinos Gedvilaitės ir Maarten De Lange sukurtas dokumentinis filmas „Gasčiūnai“. Tai filmas, pasakojantis apie išskirtinio Joniškio rajono Gasčiūnų kaimo žmones, kuriančius tokį kaimą, kuriame jiems gera gyventi.

Gerą nuotaiką užtikrins Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Barupė“ bei Baltijos kinologų centro šunų pasirodymas.

Nemokamą batutą vaikams dovanoja Kauno vadovų klubas prie Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų.

Projektas #Įkvėpk – tai ciklas dešimties renginių, kurių tikslas paskatinti žmones netylėti ir kreiptis pagalbos, jei jie susiduria su emocinėmis problemomis ar patiria smurtą.

Daugiau informacijos apie projektą:

https://www.lrp.lt/data/public/uploads/2017/06/d1_vasaros-projekto-info-puslapiui.pdf
https://www.facebook.com/projektasikvepk/

 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.