Pastarąjį savaitgalį Kėdainių mieste ir rajone buvo neramu – pavogtas automobilis, arklys, o iš laikino sulaikymo kameros į gydymo įstaigą nugabentas neblaivus vyriškis. 

Lapkričio 5 d., šeštadienį, apie 03.30 val. į Kėdainių rajono policijos komisariatą buvo pristatytas ir uždarytas į laikino sulaikymo kamerą 28 metų vyriškis, įtariamas padaręs nusikalstamą veiką. Jam pareigūnai nustatė 1,76 promilių girtumą. Po keleto minučių jis pasibeldė į laikino sulaikymo kameros duris ir pasakė, kad jam kraujuoja nugara. Apžiūrėjus nugarą pastebėta durtinė žaizda. Iškviesti medikai vyriškį išsivežė į Kėdainių VšĮ ligoninės priėmimo skyrių, vyrui nustatyta paviršinė žaizda, kuri buvo išvalyta ir susiūta. Vidaus organai nepažeisti. Vyriškis dėl girtumo nelabai ką prisimena. Minėjo, kad išėjęs iš kavinės nuo kažko bėgo. Įvykį tiria policijos pareigūnai.

Tą pačią lapkričio 5-ąją, apie 7.30 val. pastebėta, kad iš nerakinto tvarto Vilainių kaime pavogta 6 metų amžiaus juodos spalvos įmitusi kumelė.

Penktadienį, lapkričio 4 d., apie 7 val. 30 min. pastebėta, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., pavogtas automobilis „Honda CR-V“ (pagamintas 2009 m.). Nuostolis – 9 000 eurų.

Lapkričio 3 d. apie 8.10 val. Kėdainiuose, Žemaitės g., pastebėta, kad išdaužus automobilio „Renault Master“ durų stiklą, pavogtas navigacijos įrenginys.

Parengta pagal Kauno apskr. VPK ir VPGT inf.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.