Įvykius tiria policija.

Įvykius tiria policija.

Šį savaitgalį „pasižymėjo“ rajone gyvenantys asmenys. Mušėsi tiek šeimos nariai, tiek ir nepažįstami asmenys. Tačiau vienas įvykis parodė, kad mylinti mama viena pati gali stoti prieš keturis, jos sūnų sumušti besikėsinančius asmenis.

Gruodžio 7 dieną, pirmadienį, apie 1.40 val. Šėtos miestelyje neblaivus penkiasdešimtmetis (nustatytas 3 promilių girtumas) vyras suduodamas smūgius sumušė savo 55 metų sugyventinę (jai nustatytas 3,20 promilės girtumas). Vyras uždarytas į areštinę.

Gruodžio 6 d., sekmadienį, apie 16.45 val., Galkantų kaime (Vilainių sen.) kieme keturi asmenys įžūliai elgdamiesi ir demonstruodami nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, suduodami nenustatytą skaičių smūgių į įvairias kūno vietas sumušė to paties kaimo devyniolikametį gyventoją ir vienmetį kaunietį.

Galkantiškis dėl galvos traumos išvežtas į LSMUL Kauno klinikas. Taip pat konflikto metu sužalota jo 39 metų motina, kuri gynė mušamą sūnų ir jo draugą.

Gruodžio 5 dieną, šeštadienį, Kėdainių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad apie 19.00 val. savo namuose, esančiuose Jakščių kaime (Pernaravos sen.), kilus tarpusavio konfliktui blaivus dvidešimtmetis sūnus iškeikė necenzūriniais žodžiais savo neblaivią mamą (nustatytas 1,32 promilės girtumas), grasino sumušti ir padegti namus bei būdamas virtuvėje stipriai ją pastūmė.

Moteris atsitrenkė į viryklę, apsipylė ant viryklės stovėjusiu puodu su verdančia sriuba ir apsiplikė abi kojas. Buvo iškviesta medicininė pagalba, žaizdos sutvarstytos, tačiau į ligoninę vykti moteris atsisakė. Įtariamasis sūnus uždarytas į areštinę.

Kėdainių r. PK inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.