Šią savaitę Lietuvoje prasidėję didžiulės karinės pratybos „Geležinis vilkas 2017”, savaitgalį pasieks ir Kėdainių rajoną. Todėl kariuomenės atstovai krašto gyventojus įspėja, kad šie, pamatę daug kariškių ar keliais riedančios karinės technikos, neišsigąstų. 

„Norime užtikrinti, kad tikrai karas neprasideda – tiesiog Kėdainių krašte numatoma vykdyti vieną visoje Lietuvoje vykstančių karinių pratybų dalį“, – pabrėžė į Pelėdnagių seniūniją atvykęs šalies kariuomenės atstovas Laimis Bratikas.
Jo teigimu, tiksli pratybų vieta nėra žinoma ir nepaaiškės iki pat jų pradžios. Aišku viena, kad į galimų pratybų zoną patenka Labūnava, Saviečiai, Nociūnai.
„Jeigu bus vykdoma kažkokia stambesnė karinė operacija, visų pirma tai bus pranešta seniūnijų seniūnams. Bus nurodytas konkretus laikas, konkreti vieta, Jeigu, pavyzdžiui, keliuose susidarys karinės technikos spūstis, eismą reguliuos karo policijos ir vietinės policijos pareigūnai“, – teigė L. Bratikas.
Kariuomenės atstovai teigia, kad Kėdainių krašte vyksiančiose pratybose dalyvaus apie 60 vienetų įvairios karinės technikos. Jeigu bus nuspręsta į šias pratybas įtraukti ir tankus, bus galimybė pamatyti tankus „Abrams“, sveriančius net 60 tonų.
„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.