Praėjęs šeštadienis daliai kėdainiečių ilgam įsimins. Kėdainių samariečiai džiaugėsi kolegų iš Vokietijos Zomerdos miesto dovana.

Simbolinę įkurtuvių juostelę naujojoje samariečių būstinėje perkirpo Kėdainių samariečių vadovė S. Adomaitienė ir Zomerdos samariečių vadovas Ch. Karl.

„Minėdami šeštąjį savo organizacijos veiklos gimtadienį, gavome labai reikalingą ir praktišką dovaną – naują biurą. Vokiečiai mums padėjo išsinuomoti patalpas Liepų tako gatvėje, rėmė jų remontą ir pažadėjo mokėti nuomą. Senosios mūsų patalpos Sodų gatvėje buvo gana skurdžios, nuo šiol jos mums tarnaus kaip sandėlis. O naujosiose patalpose mes lauksime visų, kurie yra mūsų draugai ir kuriems reikia mūsų pagalbos. Labai džiugu, kad šiandien ne tik iškilmingai atsiimame dovaną iš kolegų vokiečių, bet ir oficialiai su jais pasirašome bendradarbiavimo sutartį“, – įkurtuvių sūkuryje sakė Kėdainių samariečių vadovė Severija Adomaitienė.
Nuo šiol samariečiai Kėdainiuose pasiruošę ne tik padėti ar užjausti sunkiau gyvenančius, bet ir teikti psichologo, teisininko, socialinių darbuotojų paslaugas. „Mes šiltai sutinkame visus mus aplankančiuosius. Alkanus

AB „Lifosa“ viešųjų ryšių specialistė S. Patkauskaitė samariečiams linkėjo veiklumo ir prasmingų darbų.

pamaitiname, pavargusius paguodžiame. Džiaugiamės nemažu talkininkų savanorių būriu. Mums padeda apie šešiasdešimt žmonių, pusė iš jų aktyvūs, dalyvauja įvairiose veiklose. Turime ir šaunaus jaunimo. Prie mūsų prisijungti kviečiame visus, kam nesvetimas šūkis „Skubėkime daryti gera“. Dabartinis laikmetis nėra lengvas, į mus pagalbos kreipiasi vis daugiau kraštiečių, tad labai malonu, kai galime kiekvienam padėti“, – sakė S. Adomaitienė.
Į bičiulių įkurtuvių šventę atvykę Zomerdos samariečiai džiaugėsi, kad gali padėti kolegoms. „Esame laimingi, kad mūsų trejų metų draugystė jau vainikuojama konkrečiais vaisiais. Mes patys esame gyvenę gana sunkiais laikais, puikiai žinome, kas yra nepriteklius, tad matome pareigą padėti sunkiau gyvenantiems. Šaunu, kad atsiranda savanorių, kurie negaili savo laiko kitų pagalbai. Vokietijoje samariečių veikla gana populiari ir plati. Mes mielai dalijamės patirtimi ir žiniomis, kad ir Lietuvos samariečiai galėtų padėti vienišiems žmonėms, ligoniams, seneliams ar sunkiai besiverčiantiesiems. Džiugu dėl gražios mūsų draugystės su kėdainiečiais, su jais bendradarbiausime ir ateityje“, – sakė Zomerdos samariečių vadovas Christian Karl.

Už partnerystę gimtadienio šventės svečiams samariečiai dovanojo simbolinius angelus.

Atsidėkodami už gražią draugystę visiems bičiuliams Kėdainių samariečiai tarė nuoširdžius padėkos žodžius ir dovanojo simbolinius angelus. „Gyvenimas vis pateikia įvairių išbandymų. Juk vieniems ir visos sriubos būna per skystos, o kitiems perlai per maži. Gerai, kad tarp mūsų yra žmonių, turinčių noro lopyti skyles ir skaidrinti kitų gyvenimus. Kaskart dalindamiesi mes gauname nematomą, bet didelę grąžą. Jei aplink mus vis daugiau galinčių ištiesti pagalbos ranką, tai tų, kam reikalinga pagalba, tikrai mažės“, – sveikindama samariečius sakė AB „Lifosa“ viešųjų ryšių specialistė Sonata Patkauskaitė. Ji, kaip ir kiti gražaus gimtadienio šventės svečiais, samariečiams linkėjo veiklumo ir prasmingų darbų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.