Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vykusiame 93-ajame Lietuvos bokso čempionate kėdainiečiai ne kartą lipo ant nugalėtojų ir prizininkų pakylų.

Svorio kategorijoje iki 56 kilogramų čempionu tapo M. Bankauskas, finale įveikęs A. Zinkovskij.

Trenerio Bronislovo Šimokaičio žodžiai buvo pranašiški. Čempionato išvakarėse jis sakė turįs vilčių, kad penki iš šešių jo auklėtinių, kurie kovojo šiame čempionate, gali pelnyti medalius. Taip ir nutiko: čempionais tapo Mindaugas Bankauskas bei Paulius Zujevas, Artūras Zinkovskij užėmė antrąją vietą, o Paulina Krasauskaitė ir Eglė Makutytė pasipuošė bronzos medaliais.
„Šis čempionatas mums tikrai sėkmingas. Labai džiaugiuosi visų kėdainiečių rezultatais. Pati sunkiausia man buvo Mindaugo ir Artūro dvikova. Juk tarpusavyje dėl čempiono vardo kovėsi mano auklėtiniai. Už abu sirgau vienodai. Artūras pajėgus savo energija ir jaunyste, Mindaugas – patirtimi. Šįkart nugalėjo patyrimas. Apskritai labai džiaugiuosi Mindaugo Bankausko pasiekimais. Juk jis šalies čem­piono vardą apgynė ketvirtą kartą. Man smagu, kad ir Artūras, ir Mindaugas, ir Paulius gyvena sportu, negaili darbo treniruotėse. Aš esu maksimalistas, tad ir savo auklėtiniams sakau, kad reikia daug dirbti, jei norime pasiekti gerų rezultatų. Kiek sudėtingiau su merginomis. Jos mažiau laiko gali skirti sportui, tačiau savo užsispyrimu abi laimėjo trečiąsias vietas. Esu laimingas – juk net penkis medalius pasilikome Kėdainiuose“, – po puikių kėdainiečių boksininkų pasirodymų sakė B. Šimokaitis.
Čempionu tapęs M. Bankauskas sakė esąs labai laimingas, kad pavyko apginti šį garbingą titulą: „Labai daug vilčių dėjau į šį čempionatą. Tikrai norėjau vėl apginti čempiono vardą. Nebuvo lengva kautis prieš Artūrą, tačiau jį pažįstu, todėl psichologinis krūvis buvo kiek mažesnis, bet gąsdino jo fizinis pajėgumas.
Kai prieš dešimt metų atėjau į sporto salę, treneris pasakė, kad reikės daug dirbti. Dabar galiu patvirtinti – čempiono vardui darbo reikia atiduoti labai daug. Šiuo metu ne tik pats sportuoju, bet ir pradėjau treniruoti vaikus. Jiems sakau tą patį, ką girdėjau iš savo trenerio – boksas labai puikus užsiėmimas, tačiau norint jame kažko pasiekti, laiko treniruotėms negalima gailėti.“
Trečiąją vietą iškovojusi Paulina Krasauskaitė, šiuo metu Klaipėdoje besigilinanti į jūreivystės paslaptis, sakė, kad čempionatui kiek pritrūko pasiruošimo. „Kadangi esu studentė, tai sportui laiko lieka ne tiek ir daug. Treniravausi tik grįžusi į Kėdainius. Dabar jau turėčiau pradėti sportuoti ir Klaipėdoje. Trečia vieta šalies bokso čempionate – dar ne viskas, ką aš pasiekiau. Tikrai norėčiau tapti čempione“, – sakė kovingoji kėdainietė.
Už puikius pasirodymus jauniesiems kėdainiečiams dėkojo ne tik jų treneris B. Šimokaitis, bet ir Kėdainių bokso klubo vadovas Vilmantas Bobinas, rajono Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.