Velykų išvakarėse nutaikę saulėtą dieną vaikų globos namų „Saulutė“ auklėtiniai drauge su auklėtojomis ir įstaigos vadovėmis kruopščiai klijavo sagas ant didžiulio margučio muliažo.

„Saulutės“ bendruomenė Velykas pasitiko išpuošusi milžiną margutį.

„Kadangi bičiuliaujamės su „Naisių vasaros“ projektų dalyviais, tai iš jų sužinojome, kad šįmet vėl visi vaikai kviečiami išradingai švęsti vaikų Velykėles. Reikia pasipuošti didžiulį margutį, kurio aukštis būtų dviejų metrų, o plotis vieno metro, ir savo bendruomenėje surengti šventę. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti ekskursija į Naisius. Mūsų vaikai labai nori keliauti, tai nutarėme išbandyti laimę. Tarp mūsų vaikų yra daug mėgstančių rankdarbius, tai marginti tą milžiną margutį tikrai netrūksta savanorių“, – sakė vaikų globos namų „Saulutė“ direktorė Sandra Sagatienė.
Vaikai pagaliau rado progą, kaip išnaudoti buvusiame siuvėjos kabinete likusias sagas. Siuvėjos „Saulutėje“ neliko maždaug prieš trejus metus, tačiau jos paliktas turtas vis prašėsi būti panaudojamas. „Vaikai patys moka įsisiūti sagą ar susisiūti kojinę. Vis pagalvodavome, ką daryti su tomis sagomis. Dabar radome progą jomis išmarginti mūsų milžiną. Kai pradėjome klijuoti atsineštas sagas, galvojome, kad tam darbui reikės kelių dienų, tačiau mums viskas taip sklandžiai sekasi, kad margutį papuošime per pusdienį“, – šypsojosi S. Sagatienė.
Kartu su vaikais margutį gražinusios auklėtojos juokavo, kad tas marginimas joms savotiška terapija – ramina ir atpalaiduoja po kasdienių rūpesčių ir darbų.

Margučiui gražinti buvo panaudotos sagos.

Paklausti, kur dės sagomis išpuoštą didžiulį margutį, vaikai vienas per kitą klegėjo, jog norrėtų jį pasistatyti savo šeimynose. Tačiau nenorint nieko nuskriausti buvo sutarta, kad visų bendrai sagomis nusagstytas margutis bus pastatytas salytėje, kur vaikai renkasi dainuoti, šokti ar kitokioms veikloms. „Norime, kad visa mūsų bendruomenė galėtų pasidžiaugti šiuo gražuoliu margučiu. Dabar salytę esame papuošę popieriniais drugeliais, tai jie galės skraidyti aplink milžiną margutį. Labai norėtume, kad mūsų darbas būtų vainikuotas išvyka į Naisius“, – sakė kartu su vaikais margutį marginusi įstaigos direktoriaus pavaduotoja Vilma Juškevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.