Mindaugo gatvėje, kėdainiečių „Jaunatve“ vadinamoje prekyvietėje, duris atvėrė komiso parduotuvė, kurioje prekiaujama kokybiškais dėvėtais ir naujais drabužiais, avalyne, aksesuarais. 

Naujame komise prekiaujama tik geros kokybės, tvarkingais dėvėtais ir naujais drabužiais.

Kruopščiai atrinkti rūbai ir daiktai dera su interjero detalėmis, tad šioje šviesioje erdvėje malonu pasižvalgyti ir susigundyti įsigyti ne tik kasdieninę ar puošnią suknelę, lengvą puspaltį ar aukštakulnius, bet ir pačios parduotuvės šeimininkės kurtų skoningų dirbtinių gėlių kompozicijų dekoratyviniuose kibirėliuose.
Komiso pagrindais veikianti parduotuvė, pasak jos įkūrėjos, reikalinga tiek norintiems parduoti drabužį, tiek ieškantiems kokybiško rūbo ar daikto už nedidelę kainą.
„Daugelis žmonių turi gražių ir gerų, tačiau nebedėvimų drabužių. Kartais paskubomis nusiperkame naują rūbą, kuris taip ir „neprilimpa“, arba užsisakius internetu paaiškėja, kad netinka drabužio dydis, modelis ar spalva. Dažnai po šventės moterims tampa nereikalingos proginės suknelės. Atnešę tokį drabužį ar kitą daiktą į komisą, galėsite pasiūlyti jį kitiems kėdainiečiams“, – sako parduotuvės šeimininkė Vida Virmauskienė.
Moteris pabrėžė, kad priimami tik švarūs, tvarkingi, geros išvaizdos drabužiai ir avalynė, atitinkantys sezoną. Šiuo metu komise rasite suknelių, palaidinių, tunikų, kardiganų, klasikinių ir sportinių kelnių, džinsų, lengvų švarkų, striukių, puspalčių. Gausiausias asortimentas – moteriškų prekių, siūloma ne tik drabužių, bet ir batelių, puikios kokybės įvairaus dydžio rankinių, papuošalų.


Naujoje parduotuvėje kraštietės gali įsigyti kasdieninę ar proginę suknelę, įvairiausių palaidinių, lengvą puspaltį, įvairių tipų batelius. Taip pat čia galima jau nebenešiojamus drabužius parduoti. 


Komiso parduotuvė įsikūrusi Mindaugo g. 12A, darbo laikas: antradieniais–penktadieniais nuo 9 iki 17 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 14 val. Sekmadieniais ir pirmadieniais – nedirbame.

„Dažnai, vos pravėrusios duris, kėdainietės klausia – ar turite didelių dydžių drabužių? – pastebi pašnekovė. – Galiu patikinti, jog šioje parduotuvėje yra ypač gausus didelio dydžio moteriškų rūbų pasirinkimas.“
Krautuvėlė taip pat ypatinga tuo, jog čia galite rasti lietuviškų, siuvėjos modeliuotų ir pasiūtų naujų drabužių: suknelių, tunikų, kardiganų, o rudenį asortimentą papildys nebrangūs medžiaginiai paltai.
Vyriškų drabužių asortimentas kol kas nėra gausus, jį žadama plėsti pagal poreikį. Šiuo metu prekiaujama naujais trikotažiniais marškinėliais, sportinėmis kelnėmis.
Komise laukiama tvarkingų mokyklinių uniformų – jos priimamos be sutartinio mokesčio, kuris taikomas kitoms atneštoms parduoti prekėms.
Kainą, už kurią norėtų parduoti drabužį, pasiūlo jo savininkas, o prekybininkas prie šios kainos prideda komisinį mokestį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.