„Su šios parduotuvėlės atidarymu išpildžiau vieną savo svajonių. Labai mėgstu grožį. Negaliu ramiai praeiti pro gėlių ar rankdarbių parduotuves. Pati tik mėgėjiškai retkarčiais mezgu ar nuneriu ką. Vis garsiai prasitardavau, kad norėčiau atidaryti įvairių smulkmenų, kuriomis galima kurti jaukumą, parduotuvę. Svajojau tol, kol šeima įkalbėjo svajonę įgyvendinti“, – sukiodamasi po tik pirmadienį duris atvėrusią krautuvėlę „Rotušės tekstilė“ kalbėjo jos savininkė Vilija Naruševičienė.

img_4105Moteris neslepia, kad į Kėdainius atvykdavo gana dažnai ir pastebėjo, kad tokios parduotuvės, kokią atidarė, šiam miestui trūko: „Patys gyvename gretimame Jonavos rajone. Vyras sėkmingai ūkininkauja žemę dirbdamas ne tik Jonavos, bet ir Kėdainių rajonuose. Kėdainiuose gyvena dukros. Jas labai dažnai lankome, kartu pavaikštome po miestą. Tokios išvykos dažnai pasibaigdavo kalbomis, kad senamiesčiui reikia lietuviškų rankdarbių parduotuvės. Kurį laiką tik kalbėjom, vėliau leidomės į patalpų paiešką. Jas radę kibome į remontą. Parduotuvėlę tvarkėme patys, viskas čia – mūsų išradingumo vaisius.“

15_krautuvele_2016_11Šioje parduotuvėje galima rasti labai įvairių vilnos, drobės, lino dirbinių. „Mūsų kūrėjai labai išradingi. Yra šaunių mezgėjų. Net gaila, kad dabar prieššventiniu laikotarpiu jos nebespėja pildyti visų užsakymų, tai kai kurių gaminių net tenka laukti. Mums patiko ir originalios veltinio rankinės medinėmis rankenomis. Siūlome ne tik save originaliai papuošti, bet ir namus atnaujinti gražiomis detalėmis. Parduodame namuose virtą muilą, kvapnius eterinius aliejus, rankomis siuvinėtas staltiesėles ar šiltą patalynę“, – prekes vardijo V. Naruševičienė.

26_krautuvele_2016_11Naujosios parduotuvės šeimininkės teigimu, visos prekės yra patikimos, pačių šeimos išbandytos: „Kūrėjus surasti nėra lengva. Stebime naujienas internete. Jei kas sudomina, važiuojame, susipažįstame, išbandome, o patikusius gaminius pasiūlome ir kitiems.“

Parduotuvėlėje „Rotušės tekstilė“ verta apsilankyti tiems, kas ieško originalių dovanų artėjant šventėms, juk čia gausu gražių bei originalių prekių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.