Praėjusią parą Kėdainių ugniagesiai tik kartą vyko gesinti rūkstančius dūmus, tačiau daug dažniau buvo kviečiami atlikti kitus pagalbos darbus. 

04.23 val. gautas pranešimas iš Greitosios medicinos pagalbos, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., moteris, sverianti apie 130 kg, nugriuvusi namuose ant grindų, reikalinga pagalba pakelti. 76 metų  V. D. įkelta į lovą.

05.40 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Rasos g., rūksta dūmai iš plastikinio šiukšlių konteinerio, įleisto į žemę. Užgesintos šiukšlės, degusios 2×2 m dydžio, 4 m gylio plastikiniame konteineryje.

15.27 val. pranešta, kad Kėdainiuose, Pramonės g., UAB „Rivona“ aikštelėje, iš sunkvežimio išsiliejo dyzelino (apie 100 l). „Norfos“ prekybos sandėlių teritorijoje esančioje aikštelėje 150 m2 plote buvo išsilieję naftos produktų. Naftos produktai surinkti į metalines talpyklas, aikštelė nupurkšta naftos produktų skaidikliu.

Vakare gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., kažkas dega. Degė į krūvą sukrautos šakos. Atstumas nuo pastatų saugus, pavojaus niekam nebuvo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.