Kėdainių profesinio rengimo centro komanda, atstovavusi bendrovę “Translanas”.

Net 49 imitacinės verslo bendrovės iš visos Lietuvos ir keliolikos užsienio šalių dalyvavo Kėdainiuose pirmą kartą – o Lietuvoje jau 21 kartą – organizuotoje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje. 

Joje savo bendroves pristatė įvairių mokslo įstaigų bendruomenės, susibūrusios į tam tikrą veiklą vykdančias verslo įmones. Jose “dirbantys” jaunuoliai susipažįsta su darbo verslo įmonėje niuansais, mokosi verslumo paslapčių, deda visas pastangas, kad jų atstovaujama įmonė dirbtų pelningai.

Ir nors prekės ar paslaugos nėra tikros, o tik įsivaizduojamos, visa gaunama patirtis yra neįkainojama ir vėliau gali pasitarnauti kuriant savo tikrą verslo įmonę.

Kėdainių arenoje vykusios renginio metu, jaunuoliai pristatė savo įmones, kvietė įsigyti prekių ar paslaugų. Jų darbą vertino komisija, renginio pabaigoje išrinkusi geriausiuosius įvairiose kategorijose.

Kėdainių rajono atstovavo trys įmonės – „Auksinis ryšys” iš Kėdainių „Atžalyno gimnazijos” (dalyvavę jau net 20-ąjį kartą), Kėdainių profesinio rengimo centro bendrovė „Translanas” bei Šviesiosios gimnazijos bendrovė „Taurus”, šioje mugėje dalyvavusi pirmą kartą.

Plačiau apie imitacinių bendrovių veiklą bei kėdainiečių patirtį skaitykite penktadienio (gegužės 5-osios) dienos laikraštyje „Kėdainių mugė”. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.