Kėdainių rajono vadovai turi gražią tradiciją – naujamečius sveikinimus draugams, bičiuliams, kolegoms ir partneriams surašyti ant atvirukų, kuriuos sukūrė jaunieji krašto dailininkai. 

Geriausių atvirukų autores dvi Egles ir Kamilę į susitikimą su rajono vadovais palydėjo mergaičių mokytojos Eligija Venclovienė ir Eugenija Jermolajevienė.

Geriausių atvirukų autores dvi Egles ir Kamilę į susitikimą su rajono vadovais palydėjo mergaičių mokytojos Eligija Venclovienė ir Eugenija Jermolajevienė.

Šįmet Dailės mokykloje vėl vyko kalėdinio atviruko konkursas. Jo dalyvių darbai keliavo į savivaldybę, kur darbuotojai išrinko gražiausius ir juose rašė sveikinimus partneriams.
Šią savaitę rajono meras Saulius Grinkevičius, jo pavaduotoja Olga Urbonienė ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis pakvietė į svečius gražiausių atvirukų kūrėjas
Eglę Tamaševičiūtę, Eglę Urbonavičiūtę ir Kamilę Dambrauskaitę bei jų mokytojas, kad padėkotų už gražius darbus ir pakalbėtų apie kūrybą.
Jau trečius metus iš eilės Kėdainių rajono savivaldybei kalėdinius atvirukus sukuria Kėdainių dailės mokyklos mokiniai. Dailės mokyklos grafinio dizaino mokytojos Eugenijos Eimontaitės-Jermolajevienės teigimu, kalėdinį atviruką kuriant dalyvavo daug mokinių, tačiau savivaldybės sveikinimams buvo išrinkti aštuoni geriausi darbai.
„Mes labai džiaugiamės, kad Kėdainiai turi tokių gabių jaunų žmonių. Tikiuosi, kad ši graži tradicija tęsis ir toliau. Laukiame kitų metų, kai vėl galėsime rinkti gražiausius darbelius, kad kuo daugiau žmonių iš įvairių miestų pamatytų, kokie talentingi vaikai gyvena Kėdainių krašte“, – sakė S. Grinkevičius.
Pirmą kartą naudojusi grafinio dizaino techniką gražiausio atviruko autorė penkiolikmetė E. Tamaševičiūtė pasakojo, kad kūrybai pasirinkusi grafinio dizaino metodą šiek tiek jaudinosi, tačiau taip pat jautėsi pakylėtai – smagu išmokti kažką naujo.
O jauniausioji tarp gražiausių atvirukų kūrėjų dešimtmetė Kamilė sakė, kad ji savo darbe norėjo parodyti gražų ir spalvingą Kėdainių senamiestį: „Labai mėgstu spalvotus darbus, tai ir atviruką sukūriau spalvingą.“
Kūrybingosios jaunosios dailininkės rajono vadovus supažindino su grafinio dizaino kūryba, pasakojo, kaip pasitelkus naujausias technologijas galima realizuoti savo idėjas. „Labai smagu buvo išgirsti tokią informaciją iš vaikų. Per keletą pokalbio minučių gavau nemažai informacijos. Smagu, kad mūsų krašte netrūksta kūrybingų ir darbščių vaikų“, – atsisveikindamas sakė rajono meras. Jis jaunosioms kūrėjoms įteikė dovanų ir palinkėjo nesiskirti su savo mylimu pomėgiu kūryba.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.