Šių metų rajono krepšinio pirmenybėse, kurios startavo metų pradžioje, netrūksta permainų.

Tarp pajėgių ir jaunimo nestokojančių komandų pirmenybėse galima sutikti ir veteranais besivadinančią „Aistruolio – Daumantų“ ekipą. Ji įsibėgėjant varžyboms užima šeštąją vietą.

Tarp pajėgių ir jaunimo nestokojančių komandų pirmenybėse galima sutikti ir veteranais besivadinančią „Aistruolio – Daumantų“ ekipą. Ji įsibėgėjant varžyboms užima šeštąją vietą.

Svarbiausia – pasikeitė rajono pirmenybių reglamentas. Jį priemė organizacinis komitetas. ,,Šiais metais pirmenybės skiriasi tuo, jog anksčiau varžybos prasidėdavo metų pabaigoje, o baigdavosi kitų metų pirmajame ketvirtyje. Dabar buvo nutarta tą sistemą pakeisti – priėmus naująjį reglamentą varžybos vyks dviem ratais. Pirmasis ratas baigsis gegužės mėnesį, o po vasaros atostogų komandos vėl susitiks antrojo rato varžyboms“, – sakė Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius.

Tačiau ir vasarą krepšininkai mėgėjai turės kur pasireikšti – rugsėjo mėnesį numatomas vykdyti „Daumantų“ taurės turnyras. Po jų spalį prasidės antrasis rajono pirmenybių ratas, kurį žadama baigti rudens pabaigoje arba gruodį.

Pasak pirmenybių organizatorių, kovoms einant į pabaigą turnyrinėje lentelėje bus atskirtos komandos: pirmosios šešios ekipos kovos dėl didžiosios taurės, 7-12 komandos dėl mažosios taurės, o likusiems 13 ir 14 vietoje varžybos bus baigtos. „Komandos ne tik išsiaiškins, kas yra pajėgiausi, visi nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti taurėmis, medaliais, atminimo dovanomis‘‘, – informacija dalijosi Gediminas Misius.

Šiais metais rajono pirmenybėse dalyvauja 14 komandų. G. Misiaus teigimu, kiekvienais metais komandų skaičius būna panašus. Vienas iš rajono pirmenybių organizatorių džiaugiasi, jog net 7 komandos yra iš kaimiškųjų seniūnijų, likusios – miesto komandos.

„Dar viena naujovė – naujas pirmenybių puslapis, už kurį krepšininkai dėkingi Almantui Karpavičiui ir Donatui Maselskiui. Puslapyje operatyviai pateikiama varžybų informacija, tad visi žino, kaip sekasi varžovams ir bičiuliams“, – sakė G. Misius.

Varžybų lyderiais pirmenybių dalyviai vadina „Herado“, „Vikaičių“ bei „SC – Daumantų“ komandas. Kol kas silpniausiai sekasi „Timoverslo“ krepšininkams.

Krepšininkai mėgėjai džiaugiasi gražia draugyste su sportu ir visiems kraštiečiams linki gražių Šentų Velykų.

KAMILĖ BABAJEVA

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.