Jau tradiciniu tapęs profesionalių teatrų festivalis „Melpomenės dovanos“ prasidės kovo 6 dieną, o jo metu bus rodomi devyni įvairaus žanro spektakliai.

Žiūrovams, norintiems nuoširdžiai pasijuokti, siūlome ateiti į Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį „Moterims ir jų vyrams“, profesionalaus komedijos teatro ,,Domino“ spektaklį „Pasiklydęs skambutis“ ir VšI „Idioteatro“ spektaklį „Urvinė mama“.

Novatoriams, stebintiems šiuolaikinio teatro tendencijas, Kėdainių kultūros centras siūlo kėdainiečio Arnio Aleinikovo režisuotą groteskiškai juokingą vienos dalies šou „#Yolo“. „#Yolo“ yra akronimas, kuris išvertus iš anglų kalbos reiškia „Gyvenu tik vieną kartą“. Tai 7 jaunų žmonių, sužinojusių, kad gyventi jiems liko vos dvi valandos, istorijos. Jie stengiasi pasidžiaugti paskutinėmis jiems likusiomis gyvenimo valandomis.

Jaunimui ir tiems, kurie spektaklio metu mėgsta stebėti išdaigas ir klausytis gyvo garso muzikos, bus pristatytas Lietuvos, Skandinavijos ir Graikijos teatralų įvertintas Cezario Graužinio režisuotas spektaklis „Tamošius bekepuris“. Šis spektaklis yra pastatytas pagal klasiko Kazio Binkio to paties pavadinimo poemą. Tai puiki galimybė kitu kampu pažvelgti į lietuvių klasiko kūrybą. „Tamošius bekepuris“ bus rodomas Josvainių kultūros centre.

Žiūrovams, kurie pasiilgę dramos, skirtas Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Aušros pažadas“. Tai spektaklis apie Motiną, kuri besąlygiškai myli savo sūnų ir tiki juo, bei sūnų, kuris neįsivaizduoja savo gyvenimo be motinos ir jos padrąsinimo. Spektaklyje vaidina gerai žinomi aktoriai. Tai Jūratė Onaitytė ir Sigitas Šidlauskas.

Poetiškai rimtas monospektaklis „Geležis ir sidabras“, kurio režisierius ir inscenizacijos autorius – visiems gerai žinomas Rolandas Kazlas, paremtas Vlado Šimkaus poezija. Šiame spektaklyje gausu filosofinių temų.

Mažuosius teatro mėgėjus džiugins Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis „Mažylis R-r-r-r“ ir  VšĮ „Markmedia“ spektaklis „Balerina prieš slibiną“. Iš šių spektaklių herojų mažieji žiūrovai tikrai turės ko pasimokyti.

Kovo 28 d. „Kitoks teatras“ su spektakliu „Trys super žvaigždės“ į Kėdainių kultūros centro festivalį neatvyks, spėjusiems įsigyti bilietus prašome gražinti į kasą.

Kėdainių kultūros centro inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.