Siekiant dar glaudesnio bendradarbiavimo, Kėdainių rajono savivaldybėje lankėsi Prienų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Alvydo Vaicekausko. Svečius priėmė rajono meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Rajono meras svečiams trumpai pristatė mūsų savivaldybės apžvalgą – gyventojų skaičių, nedarbo lygį, vidutinį darbo užmokestį, ugdymo ir kultūros įstaigas, socialines paslaugas suteikiančias įmones, bendruomenių skaičių ir jų verslumą, verslo įmones, dirbamos žemės plotus ir ūkininkų skaičių bei kt. Kėdainių rajono vadovai taip pat pristatė savivaldybę – administracinį suskirstymą, valdymo struktūrą, bendruomenių veiklą, planuojamus investicinius projektus. Taip pat buvo atsakyta į prieniškių klausimus.

Po oficialaus priėmimo Prienų rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai, seniūnijų atstovai bendravo su mūsų savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, darbuotojais, seniūnais, taip pat aptarė rengiamus projektus, dalinosi patirtimi.

„Džiugu, kad kitų šalies savivaldybių delegacijų vizitai – domėtis kitomis savivaldybėmis, jų nuveiktais darbais, kaip sprendžiame problemas Kėdainiuose, tampa tradicija. Manau, kad toks vizitas yra ypač svarbus kėdainiečiams, nes tokie susitikimai ir bendravimas duoda naudos. Kita vertus, mes taip pat sužinome, kas įdomaus vyksta kitur. Gerai, kad tarp savivaldybių yra bendradarbiavimas, o ne konkurencija. Mes dalinamės savo patirtimi ir tikiuosi, kad tai tęsis ir ateityje“, – sakė S. Grinkevičius.

Po priėmimo savivaldybėje Prienų rajono meras A. Vaicekauskas su Tarybos nariais, lydimi Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus O. Kačiulio, apžiūrėjo Kėdainių areną, taip pat aptarė futbolo stadiono su dirbtine danga privalumus ir specifiką.

Viešnagės metu prieniškiai aplankė Europos Sąjungos, Valstybės investicijų programos lėšomis atnaujintus objektus – dvi žydų sinagogas, kuriose įsikūręs Daugiakultūris centras ir Dailės mokykla, Kėdainių krašto muziejaus tradicinių amatų centrą Arnetų name ir Šviesiąją gimnaziją.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.