T. Paškevičius susitikime su prezidente.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Vienas jų – ir kėdainietis Tadas Paškevičius, šiais metais tapęs Lietuvos tūkstantmečio dvyliktoku. 

Tradicija tapusiame projekte nacionalinio transliuotojo eteryje kasmet dėl sumaniausio moksleivio vardo rungiasi 200 5–12 klasių jaunuolių.

„Savo mokykloms, bendruomenėms ir visai Lietuvai parodėte, kad tik nuolatinės pastangos, žinių troškimas ir darbas atneša pergalę. Į Jus lygiuojasi klasės draugai, kiti mokiniai, todėl ne tik žiniomis, bet ir savo elgesiu būkite pavyzdžiu kitiems“, – susitikime sakė Prezidentė.

Sveikindama projekto dalyvius, jų mokytojus ir tėvus, šalies vadovė pabrėžė, kad mokslas ir žinios yra neįkainojama vertybė, ir palinkėjo toliau nuolat tobulėti, siekti savo tikslų ir visada išlikti smalsiems.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais.

Susitikime Prezidentė pasakojo apie valstybės vadovo darbą, supažindino vaikus su Prezidento rūmų salėmis. Konkurso nugalėtojai taip pat aplankė Prezidentės ir projekto dalyvių Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-mečio proga rūmų parke pasodintą ąžuolą.

Valstybės vadovės globojamas projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ kviečia žiūrovus susipažinti su gabiais, kūrybingais ir sumaniais vaikais iš įvairių Lietuvos mokyklų. Žaidimas vyksta nuo 2008 metų. Nuo laidos pradžios „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulą pelnė 72 šalies mokiniai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.