Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga tradiciškai įteikė valstybinius apdovanojimus daugiavaikėms mamoms. Jų tarpe buvo ir daugiavaikė mama Liucija Sabulienė iš Krakių seniūnijos, Dovydiškių kaimo.

Liucija Sabulienė į renginį vyko su savo vaikais. Aštuonis vaikus užauginusi moteris didžiuojasi savo vaikais: vyriausia dukra Danguole, jauniausia Jurgita, dukromis Vilma, Ligita, Gitana, Jūrate ir sūnumis Daliumi bei Arūnu. Visi aštuoni Liucijos Sabulienės vaikai su savo šeimomis gyvena čia pat, Kėdainių rajone.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotos 45 mamos, išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ar daugiau vaikų. „Didelė šeima, be abejonės, yra išskirtinė likimo dovana ir laimė. Viską apie šią laimę ir jos kainą žinote tik jūs vienos. Tai pasiaukojimas, kurį lydi motinystės talentas. Kaip niekas kitas jūs sugebate dalyti meilę ir džiaugsmą, atsilaikyti prieš sunkiausias negandas, nes esate dar ir nepaprastai stiprios moterys. Vaikai gali ir turi jumis didžiuotis“, – į mamas kreipėsi prezidentė.

Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos nuotr.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.