Visą mėnesį – nuo lapkričio 11-osios iki gruodžio 11 dienos – Kėdainių profesinio rengimo centre (PRC), kaip ir kituose šalies centruose, vyksta papildomas priėmimas (žiemos) į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas.


Tai – puiki galimybė norintiems įgyti specialybę arba persikvalifuoti, jau turintiems išsilavinimą.

Visą mėnesį Kėdainių PRC priima norinčiuosius tapti siuvėjais, kompiuterinės įrangos derintojais, suvirintojais, higieninės kosmetikos kosmetikais, padavėjais ir barmenais, apskaitininkais ir kasininkais.  

Priėmimas vyksta centralizuotai internetu per LAMA BPO informacinę sistemą. Tačiau iškilus klausimams Kėdainių PRC atstovai visada yra pasirengę informuoti ir konsultuoti individualiai.

Norintieji gali pretenduoti į valstybės finansuojamas (VF) 8 vietas siuvėjo modulinėje profesinio mokymo programoje ir 5 valstybės nefinansuojamas (VNF), kompiuterinės įrangos derintojo –8 (VF) ir 4 (VNF), suvirintojo 8 (VF) ir 10 (VNF), higieninės kosmetikos kosmetiko 4 (VF) ir 7 (VNF), padavėjo ir barmeno 4 (VF) ir 7 (VNF), apskaitininko ir kasininko 8 (VF) ir 8 (VNF).

Įstaigos kontaktus rasite interneto svetainėje https://www.prc.kedainiai.lm.lt/ .  

Šiuo metu Kėdainių PRC mokosi 459 mokiniai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.