Policijos pareigūnai pastarosiomis dienomis gauna gana daug pranešimų apie smurtą prie mažamečius vaikus. 

Vasario 27 d. 12 val. 40 min. Kauno apskr. VPK gavo pranešimą, kad šių metų sausio mėnesį (tiksli data dar tikslinama) Kėdainių rajone, Pakarklių kaime, namuose 34 metų vyras smurtavo prieš savo 32 metų sutuoktinės mažamečius vaikus. Vienas jų devynerių metų amžiaus, o kitas – dvylikos.

Įtariamais uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Jei jūs pastebėjote, kad yra smurtaujama prieš vaikus, skambinkite 1803 numeriu. Šis numeris – tai Kėdainių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus pasitikėjimo telefonas. Šiuo numeriu galima skambinti visą parą ir pranešti apie vaiko teisių pažeidimą. Pokalbiai yra įrašomi.

Pokalbiai yra mokami. Už pokalbius trumpaisiais numeriais moka skambinantysis – pokalbiai apmokestinami 0,06 Eur/min. (visą parą). Pokalbiams taikomas sujungimo mokestis 0,03 Eur. Už trumpesnius nei viena minutė pokalbius mokama kaip už visą pokalbio minutę. Nuo antros minutės pokalbiai apmokestinami 30 sekundžių tikslumu.

Taip pat jei turite informacijos apie socialinės rizikos šeimas, darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. prašome pranešti apie tai Vaiko teisių apsaugos skyriui tel. nr. (8 347) 69587.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.