Kėdainiai – vienas iš nedaugelio Lietuvos miestų, galintis pelnytai didžiuotis išlikusiu senamiesčiu, rotušės pastatu ir net minaretu. Tad siekiant dar labiau padidinti turistų srautą, Kėdainių rajono savivaldybės iniciatyva įvairiuose Lietuvos miestuose jau netrukus atsiras specialūs stendai, kviečiantys atvykti į Radvilų miestą. 

Įgyvendinant šį projektą buvo norima, kad į Kėdainius atvyktų ir su jais susipažintų kuo daugiau lietuvių, gyvenančių įvairiuose šalies kampeliuose, tad tikimasi, kad spalvingi stendai tam puikiai pasitarnaus.
Iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto šio projekto įgyvendinimui skirta 1 500 eurų.
„Nuolat ieškome pačių įvairiausių variantų, kaip garsinti gimtųjų Kėdainių vardą, parodyti lietuviams, kad mes gyvename įdomiame, gražiame ir sename mieste. Prieš gerą pusmetį su kraštiečiu Vytautu Mikaičiu diskutavome, kaip Kėdainius kuo patraukliau parodyti bei pristatyti. Šnekėdami kartu išgryninome idėją apie Kėdainių miestą reprezentuojančius stendus, kurie jau netrukus bus pastatyti kituose šalies miestuose“, – stendų atsiradimo priešistorę pristatė meras.
Iš viso yra sukurti ir pagaminti penki stendai, kurie jau nuo šios savaitės atsiras artimiausiuose rajonuose – Raseinių, Kaišiadorių bei Prienų. Stendai matomiausiose vietose stovės apie dvi savaites, vėliau bus perkelti į kitus Lietuvos miestus.


Iš viso yra sukurti ir pagaminti penki stendai, kurie jau nuo šios savaitės atsiras artimiausiuose rajonuose – Raseinių, Kaišiadorių bei Prienų. 


Stendų fotografijose matomos pačios gražiausios Kėdainių miesto bei rajono vietos bei kvietimas atvykti į Kėdainius – Radvilų miestą!

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius bei administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Čerenkovas apžiūri naujai pagamintus Kėdainius reprezentuojančius stendus.

„Tikiu, kad tikrai ne vienas, pamatęs šias gražias fotografijas, užsimanys atvažiuoti į mūsų miestą“, – kalbėjo S. Grinkevičius kartu pasidžiaugdamas, kad šį mūsų savivaldybės sumanymą noriai palaikė ir kitų miestų merai.
Projektą įgyvendinęs Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Viačeslavas Čerenkovas pabrėžė, kad krašto pristatymui buvo atrinkta penkiolika fotografijų.
„Jose vaizduojami patys gražiausi mieste ir rajone esantys lankytini objektai: senamiesčio architektūra, minaretas, taip pat ir Bakainių piliakalnis, Paberžės ansamblis“, – sakė V. Čerenkovas.
Iš viso šiems stendams pagaminti buvo išleista 1500 eurų.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Kėdainietė

    Minaretą restauruokite, anksčiau jį saugodavo, užlipti į jį buvo galima, o dabar… Stendai nudraskyti, žolė nešienauta, suoliukai pavogti, laipteliai apgriuvę, šiukšlės mėtosi… Turi būti saugomas parkas. Kameros prie minareto…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.