Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo.

Sekmadienį, liepos 30-ąją, apie 11.25 val. buvo gautas pranešimas, kad kelyje Kaunas – Panevėžys netoli Nociūnų kaimo pareigūnai sustabdė automobilį „BMW“ ir iš vairuotojo paėmė 200 eurų kyšį. Informacija nedelsiant buvo perduota Imuniteto skyriaus pareigūnams.

Patikrinus informaciją paaiškėjo, kad Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos vyriausieji patruliai Ž. K. ir D. Č. už devyniolikmečio vairuotojo nepatraukimą administracinėn atsakomybėn dėl galimai padaryto pažeidimo paėmė ne mažesnį nei 200 eurų kyšį. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.
Policijos komisariato vadovybės nuomonė netinkamai besielgiančių pareigūnų atžvilgiu yra principinė – pasitvirtinus įtarimams, visais atvejais yra taikomos teisės aktų numatytos poveikio priemonės. Apie neteisėtus pareigūnų veiksmus galima pranešti Kauno apskr. VPK anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.