Kėdainių policijoje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl eismo įvykio. Jį matę asmenys kviečiami atsiliepti į policijos pareigūnų pagalbos šauksmą.

Šių metų birželio 22 d., apie 17.30 val. pėsčiųjų perėjoje, esančioje Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, netoli sankryžos su J. Basanavičiaus gatve, automobiliu „Audi A6“ buvo partrenktas asmuo. Tyrimo metu gautomis žiniomis, nukentėjusysis buvo partrenktas, einantis per perėją, kai jo praleisti sustojo automobiliai, sukę iš J. Basanavičiaus gatvės į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę. Siekiant nustatyti tikslias aplinkybes reikalinga apklausti automobilių, kurie įvykio metu stovėjo prie pėsčiųjų perėjos ar važiavo pro šalį, vairuotojus ir keleivius.

Prašome atsiliepti asmenis mačiusius šį įvykį ar asmenis, turinčius tyrimui reikšmingos informacijos. Jūsų informacijos laukia Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Kęstutis Pilinkus (Kėdainiai, A. Mickevičiaus g. 25, 107 kab.), tel. 8 655 66 880, el. p. kestutis.pilinkus@policija.lt arba vyresnioji tyrėja Vida Bajorūnienė (Kėdainiai, A. Mickevičiaus g. 25, 89 kab.), tel. 8 347 68 723, el. p. vida.bajoruniene@policija.lt

Iš anksto dėkojame už pagalbą tiriant šį įvykį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.