Pasibaigusi „360 Sportas“ organizuojama Vilniaus tinklinio mėgėjų lyga buvo pergalinga kėdainiečiams. Kėdainių tinklinio komanda „Laumetris“ pirmą kartą dalyvavo Vilniaus tinklinio Extra lygoje – antroje pagal pajėgumą Vilniaus tinklinio lygoje. Po rato varžybų, tik su vienu pralaimėjimu kėdainiškių komanda grupėje buvo pirma. Atkrintamosios varžybos didesnio pasipriešinimo nesukėlė, tačiau pusfinalyje teko kovoti su praeitų metų Extra lygos čempionais – Trakų „Trakais“. Įveikę buvusius čempionus rezultatu 3:1, finalinėje kovoje kėdainiečiai susitiko su „Kuro aparatūra-2“.

Komanda „Laumetris“ nuo pat pradžių rodė savo pranašumą ir varžovams neleido atsikvėpti, laikydama solidžią persvarą. Pirmus du setus laimėję 25:18 ir 25:16, trečiame suklupo (23:25) ir suteikė vilties oponentams. Visgi prasidėjus ketvirtajam setui kėdainiškiai nieko nelaukę išsiveržė į priekį ir rezultatu 25:19 įtvirtino savo pergalę setais 3:1.

Geriausiu Extra lygos žaidėju buvo pripažintas „Laumetrio“ komandos jungiantysis Justas Gabrusėnas.

Iškovoję I-ąją vietą, kėdainiškiai įgijo teisę pakilti į stipriausią Vilniaus tinklinio Elito lygą 2019/2020 m. sezonui. Šia teise „Laumetrio“ tinklininkai pasinaudos.

Balandžio 6 dieną įvyks naujo Kelmės sporto centro atidarymas, kurį pažymės „Tinklinio akademijos“ taurė 2019/KELMĖ tinklinio turnyras. „Laumetrio“ tinklinio komanda rungsis su Vilniaus „Kražante“, Panevėžio KKSC, Ignalinos „Liminus“, Joniškio „Joniškio baldais – Vidrena“ ir Kelmės SC tinklinio komandomis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.