Jau septintąjį kartą vykstantis mokyklines įstaigas lankančių pirmokų vaikų futbolo turnyras „Pirmokų lyga“ sutraukė aštuonias jaunųjų futboli­ninkų komandas ne tik iš miesto, bet ir iš rajono ugdymo įstaigų.

Turnyro nugalėtojai – Kėdainių LSU „Aušros“ progimnazijos pirmoji komanda, treniruojama Ryčio Karnatkos.

Visi komandų susitikimai, vykę Kėdainių sporto centro futbolo manieže, buvo itin atkaklūs ir kupini azarto. O finale dėl pirmosios vietos susitiko rajono ir miesto komandos: Dotnuvos pagrindinės mokyklos bei Kėdainių LSU „Aušros“ progimnazijos pirmoji komandos.
Po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo „aušriečiai“. Nugalėtojai buvo apdovanoti įspūdinga pereinamąja taure bei firmos „Hummel” sportine apranga. Trečiąją vietą laimėjo Krakių M. Katkaus gimnazijos pirmokėliai, ketvirti liko Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ futbolininkai. Penktą vietą iškovojo „Ryto“ progimnazija, šešti buvo „Mažylių akademijos“ sportininkai. Septintoje vietoje liko Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus pirmokėliai, o aštunti – „Aušros“ progimnazijos II-oji komanda. Visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais, taurėmis bei saldžiais prizais.
„Turnyrą vykdome jau septintąjį kartą, šiais metais dalyvauja aštuonios komandos. Labai džiaugiamės, kad pirmokų komandos turnyre dalyvauja labai aktyviai. Čia pralaimėtojų nėra, nes jau visi tie, kurie dalyvauja, yra laimėtojai. Labai džiaugiuosi, kad turime pagrindinį rėmėją „UAB „Daumantai LT“, kurie turnyrą remia nuo pat pradžių. Dėkojame ir Kėdainių savivaldybei, „Nevėžio“ klubo treneriams, įmonei „Naujasis Nevėžis“. Taip pat dėkoju mokinius ruošusiems pedagogams, vaikų tėveliams. Mūsų bendromis jėgomis organizuojamas turnyras pritraukia nemažai vaikų. O tai – džiugina“, – sakė Saulius Skibiniauskas, futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius.
Virmantas Pikelis, atstovavęs UAB „Daumantai LT“, atvyko ne tik pasveikinti jaunųjų sportininkų bei trenerių, bet ir įteikti jiems gardžių dovanų – įmonės produkcijos. „Mūsų įmonė remia ir profesionalius sportininkus, ir beaugančius. Sportuokite, draugaukite su sportu. Jūsų laukia dar daug pergalių ateityje!“ – jauniesiems futbolininkams linkėjo V. Pikelis.
Dotnuvos pagrindinės mokyklos mokytojas Donatas Jodenis į turnyrą pirmokėlius atveža jau ne pirmą kartą.
„Kėdainių rajone futbolas yra vienas populiariausių žaidimų. Dirbu ne vienoje mokykloje, tad galiu drąsiai teigti, kad kaimiškosiose vietovėse futbolas tikrai sporto šaka numeris vienas. Su pirmokais dirbant reikia nemažai kantrybės, tačiau jos prireikia dirbant ir su vyresniais, ne tik su pirmokėliais“, – pažymėjo D. Jodenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.