„Pirmieji veiklos metai mums tikrai nebuvo lengvi. Teikti laidojimo paslaugas nėra paprasta. Tai labai subtili ir nemažai jautrumo reikalaujanti veikla. Mūsų įmonė jau ketvirtoji Kėdainiuose padedanti palydėti mirusiuosius į paskutinę kelionę. Kadangi esame jauniausi, norime į šią sritį įnešti naujo vėjo“, – sakė kovo 19-ąją pirmąjį gimtadienį minėjusios laidojimo paslaugas teikiančios bendrovės „Saulėlydžio namai“ direktorius Vaidotas Avižius.

„Saulėlydžio namuose“ atsisveikinimui su išeinančiais Anapilin įrengtos dvi jaukios šarvojimo salės.

Taip jau gamtos surėdyta, kad artimo žmogaus netektį išgyvena kiekvienas. Tas žingsnis visų išgyvenamas skirtingai.

Jautrios palydos – kiekvienam išeinančiajam
„Netekties skausmą išgyvenantiems artimiesiems norime maksimaliai palengvinti visus rūpesčius. Mūsų bendrovė siūlo visą laidojimo paslaugų paketą: padedame sutvarkyti visus dokumentus, vežame mirusiuosius iš bet kurios Lietuvos vietos, prekiaujame karstais, drabužiais ir gėlėmis, tarpininkaujame dėl kremavimo paslaugų, organizuojame gedulingus pietus“, – teikiamas paslaugas vardijo „Saulėlydžio namų“ vadovas.
V. Avižiaus teigimu, jų įmonė laikosi principo, kad oriai palydėtas į paskutinę kelionę turi būti kiekvienas žmogus. „Mūsų darbe labai svarbu išlaikyti žmogiškumą. Mes gražiai pasirūpiname kiekvienu mirusiuoju. Nepaisant to, kad laidojimo išmokos yra labai kuklios, mes nelaimėje nepaliekame nė vieno. Padedame laidotuves organizuoti pagal kiekvieno žmogaus lūkesčius, galimybes ir pageidavimus. Esame tos nuomonės, kad, net ir ieškodami savojo kelio, turime būti jautrūs ir supratingi. Jau teko susidurti su itin skaudžiais išgyvenimais, kai laidotuves surengti prašė vaikų netekę mūsų kraštiečiai. Kūdikius mūsų įmonė palaidojo nemokamai, nepaisant visų išgyvenimo vingrybių“, – pasakojo V. Avižius.

Pirmuosius veiklos metus „Saulėlydžio namų“ kolektyvas vadina išbandymų ir iššūkių laiku.

Siūlo galimybę rinktis
Profesionalus „Saulėlydžio namų“ kolektyvas kiekvienam klientui suteikia galimybę pačiam pasirinkti, kaip nori į paskutinę kelionę palydėti savo artimuosius. „Kai į mus kažkas kreipiasi dėl laidotuvių, mes pateikiame ne vieną, o keletą pasiūlymų ir suteikiame progą žmonėms patiems spręsti, kokio atsisveikinimo jie nori. Be to, taikome tikrą naujovę – iš anksto sudarome laidojimo paslaugų sutartis su vienišais žmonėmis, kurie nori gražiai būti palydėti į paskutiniąją kelionę, bet neturi artimųjų, kas tuo pasirūpintų“, – sakė „Saulėlydžio namų“ direktorius.
„Saulėlydžio namuose“ yra įrengtos dvi naujos, modernios ir jaukios šarvojimo salės. Greta jų artimieji gali pailsėti nedidukuose poilsio kambariuose. Atsisveikinimo salės apgaubia ramybe, kurią skleidžia neutralios spalvos, mūsų pasiūlyta muzika.
Mes kiekvienoms laidotuvėms atiduodame visą širdį ir visus darbus darome labai atsakingai. Puikiai žinome, jog mūsų darbe klaidų negali būti. Mes stengiamės padėti kiekvienam žmogui ir visiems palydintiems Anapilin artimuosius maksimaliai sumažintui netekties skausmą“, – sakė V. Avižius.

Giria už supratingumą, jautrumą ir paslaugumą
Nors „Saulėlydžio namai“ paslaugas teikia tik vienerius metus, ši bendrovė neliko nepastebėta kraštiečių. Pasinaudojusieji šios bendrovės paslaugomis negaili gerų atsiliepimų už paslaugumą, jautrumą ir supratingumą. „Malonu buvo sulaukti įvertinimo ir konkurse, kuriame vertintos rajono įspaigų, organizacijų ir privačių namų aplinkos. Mes buvome įvertinti už gražiai tvarkomą aplinką. Esame nusiteikę būti paslaugūs, modernūs, lankstūs ir į darbą žvelgti kitu kampu. Turime labai gražių sumanymų ir idėjų. Pirmuosius iššūkių metus įveikėme be didelių sukrėtimų. Tikimės, kad ateitis bus lengvesnė, nes mums padės įgyta patirtis ir naujos žinios“, – sakė V. Avižius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.