Jau šį šeštadienį, balandžio 27 dieną, nuo 10 iki 16 val. Kėdainių arenoje vyks viena populiariausių ir laukiamiausių mugių Lietuvoje Šopturgis“. Renginys lankytojus pasitiks ne tik specialiai motinos dienai skirtomis dovanų idėjomis, stilingais ir originaliais drabužiais bei aksesuarais, kokybiškomis grožio priemonėmis, bet ir nepakartojama skonių įvairove, kuri pradžiugins net ir didžiausius maisto gurmanus.

Pirmąkart Kėdainiuose vyksiančioje nemokamoje mugėje lankytojai turės puikią progą įsigyti kokybiškų ir išskirtinių drabužių, namų interjero detalių, grožio priemonių ir maisto produktų, o taip pat pabendrauti su jų gamintojais, kūrėjais, susitikti su dizaineriais ir menininkais. Tad kiekvienas čia apsilankęs ras kuo pradžiuginti save ir kitus.

Stiliaus gurmanai galės įsigyti originaliais piešiniais margintų rūbų, kuriuos siūlys „Koppa“ prekės ženklas, o „Gitana design“ kvies puoštis prabanga alsuojančiais šilkiniais drabužiais bei aksesuarais. Kokybę ir ilgaamžiškumą simbolizuojantis prekės ženklas „Baltic leather“ mugės metu pristatys stilingo dizaino krepšius, o pasipuošti išskirtiniais papuošalais padės tokie aksesuarų gamintojai kaip „Surasta“, „Tanchel“ ir daugelis kitų. Stilingų prekių netrūks ir mažiesiems mugės lankytojams. Juos aprengti padės vaikų mados kūrėjai: „Happy me“, „Meni“, „Juko Baby“ ir kiti.

Ieškantys išskirtinių skanėstų taip pat nenusivils, nes čia jų lauks platus maisto produktų asortimentas. Smaližiai galės mėgautis cukraus vata, chalva ir kitais saldėsiais, o ieškantys ekologiškų gaminių ras įvairių riešutų, džiovintų vaisių ir kitų gardumynų.

Balandžio 27 dieną vyksiančioje nemokamoje mugėje Šopturgis“ lankytojų lauks daugiau nei 100 dalyvių, kurie kvies ne tik atnaujinti drabužių spintą ar namus šiltajam sezonui, bet ir pasiruošti artėjančiai motinos dienai. Nudžiuginkite savo mamą nupirkę jai stilingą drabužį, originalų papuošalą, nepakartojamo aromato kvepalus ar išskirtinio skonio gardėsį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.