Šį šeštadienį į Pernaravos ir Labūnavos miestelius sugužės esami ir buvę miestelio gyventojai bei svečiai. Čia vyks tradicinės miestelių šventės, skirtos Oninėms.

Pernaravoje dieną varžysis seniūnijos sportininkai. Jie savo jėgas išbandys Josvainių gimnazijos Pernaravos skyriaus stadione ir sporto salėje. Prie mokyklos tęsis ir vakaro renginiai. Pasak Pernaravos seniūno Artūro Gusto, 18 val. bus pasveikintos ir pagerbtos šio krašto Onos, apdovanoti gražiausiai tvarkomų seniūnijos sodybų šeimininkai ir dieną vykusių sportinių varžybų nugalėtojai. Šventės dalyvius linksmins mėgėjų meno kolektyvai, svečiuosis Meironiškio ir gretimo Raseinių rajono muzikantai, vyks gegužinė.

Tradicinė Labūnavos „Oninių šventė“ prasidės 18.30 val. miestelio poilsio ir sporto aikštėje. Programoje numatytas Onų pagerbimas ir sveikinimai, šventinis koncertas, kuriame laukiama svečių iš Vilainių, Panevėžio ir Šakių rajonų. 22 val. bus įžiebtas Oninių laužas, o visos šventės metu veiks vaikų žaidimų kiemelis, lauko prekyba. Sekmadienio vidurdienį Labūnavos Dievo Apvaizdos bažnyčioje vyks šv. Onos atlaidai.
Įžanga į Onines Labūnavoje taps pripučiamo filmo seansas po atviru dangumi – lauko estradoje ketvirtadienio vakarą bus parodytas J. Krisiūno filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.