Atvirajame mažojo futbolo turnyre šiais metais pereinamąją „Daumantai LT“ taurę iškovojo „Kėdainių“ komanda, finale įveikusi „Vilainius“. Visą praėjusią savaitę vykęs mažojo futbolo turnyras Vilainių futbolo manieže  sutraukė daug įvairaus amžiaus futbolo aistruolių ne tik iš Kėdainių, bet ir aplinkinių rajonų. 

Šiais metais pereinamąjį trofėjų – „Daumantų LT taurę“, iškovojo „Kėdainių“ komandos futbolininkai!

Šiais metais pereinamąjį trofėjų – „Daumantų LT taurę“, iškovojo „Kėdainių“ komandos futbolininkai!

Turnyro metu netrūko ne tik emocijų, bet ir įvarčių, nes kai kurios komandos savo varžovus sutriuškino įspūdingais rezultatais: vieno susitikimo pabaigoje fiksuotas galutinis rezultatas buvo 3:36. Šiais metais dėl taurės varžėsi 10 komandų.

Įteikė pereinamąją taurę
Praėjusį penktadienį vyko finalinės kovos. Jų metu susitiko pajėgiausios turnyro komandos: „Kėdainiai“ ir „Vilainiai“. Po atkaklios kovos rezultatu 6:3 pergalę šventė „Kėdainių“ komanda. Finalas atkaklumu nepasižymėjo. „Kėdainių” komanda jau po pirmojo kėlinio pirmavo 5:1, ir antrajame kėlinyje išlaikė saugų atstumą.
Finalininkus pasveikino ir pereinamąją taurę įteikė UAB „Daumantai LT“ logistikos ir tiekimo padalinio vadovas Virmantas Pikelis.
„Šiųmetis turnyras jau trečiasis, o nuo trečiojo turnyrą jau galima vadinti tradiciniu. Toks mūsų tikslas ir buvo. Džiaugiuosi, kad jis tapo mėgiamas, turnyre varžėsi daug jaunimo, taip pat ne tik mūsų, bet ir aplinkinių rajonų gyventojų. Tai – mūsų parama Kėdainių sportui“, – sakė V. Pikelis.
Praėjusiais metais „Daumantų“ taurę iškovojo „Brono“ komandos futbolininkai.

Žaidė ir čempionas
Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ vadovo Sauliaus Skibiniausko teigimu, tiek dalyvių, tiek žiūrovų susidomėjimas turnyru buvo nemažas. Jis dėkojo pagrindiniam rėmėjui UAB „Daumantai LT“ už paramą šiam turnyrui. „Džiaugiamės, kad įmonė paremia mažojo futbolo turnyrą. Žmonės čia galėjo praleisti laisvalaikį aktyviai. Kadangi turnyras buvo atviras, komandos pasistiprino ir žaidėjais iš aplinkinių miestų. Pavyzdžiui, buvo galima išvysti daugkartinį Lietuvos čempioną, buvusį Panevėžio „Ekranas“ žaidėją Mantą Savėną, žaidusį ir įvairiuose Europos turnyruose“, – sakė S. Skibiniauskas.
Pasak pašnekovo, komandų žaidėjų branduoliai, palyginus su praėjusiais metais, likę tie patys.

Įsteigta ir krepšinio taurė
Bet kuri iniciatyva, kuri skatina susiburti bet kokios sporto šakos sportininkus, varžytis tarpusavyje, yra labai sveikintina. Tuo įsitikinęs Gediminas Misius. Jis džiaugėsi, kad futbolo klubas „Nevėžis“ glaudžiai bendradarbiauja su UAB „Daumantai LT“. „Puiku, kad yra steigiamos pereinamosios futbolo, krepšinio taurės, dėl kurių varžosi jaunimas, veteranai. Noriu pakviesti ir kitus rajono verslininkus prisidėti parama kuri padėtų mums propaguoti žmonių užimtumą per kūno kultūrą ir sportą“, – sakė jis.
Jau netrukus UAB „Daumantai LT“ pakvies visus krepšinio mėgėjus varžytis dėl pereinamosios krepšinio taurės.
Apdovanoti ir geriausi žaidėjai
Finalinių varžybų metu vyko ir dar viena rungtis – baudinių konkursas, kurį laimėjo keturiolikametis Ėrikas Makauskas iš „Vilainių“ komandos. Jis daugiausiai kartų nuginklavo vartus, saugomus FK „Nevėžis” vartininko Nemanja Bjelan.
Apdovanojimai buvo įteikti ne tik pirmosios vietos laimėtojams, bet ir asmeninėse įskaitose: geriausias finalo žaidėjas tapo M. Savėnas („Kėdainiai”), geriausias turnyro vartininkas – Martynas Šležys („Kėdainiai”), rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Evaldas Kugys („Vilainiai”), baudinių konkurso nugalėtojas – Ėrikas Makauskas („Vilainiai”), jauniausias turnyro dalyvis – dvylikametis Kristijonas Rimkevičius – (SC), vyriausias turnyro dalyvis – 53 metų Vitalijus Jurevičius – („Veteranas”).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.