„Šie metai mums gana reikšmingi. Gyvenimui nestovint vietoje pakeitėme buveinę, dabar su puikiais, ištikimais klientais švenčiame jau penktąjį gimtadienį. Darbas veja darbą, o mūsų ir klientų nuotaikos tikrai pavasariškai optimistiškos“, – šventiškai kalbėjo bendrovės „DIN TECHA“ parduotuvės „Meisteris“ direktorius Audrius Stašaitis. Gimtadienio dieną „Meisterio“ kolektyvas sulaukė daugybės savo partnerių sveikinimų.

„Meisterio“ kolektyvas: (iš kairės) pirkimų vadovė Jurgita Krasauskienė, pardavimų vadybininkė Živilė Mikalauskaitė, finansininkė Rasa Žydelytė, pardavimų vadybininkas Laurynas Mačionis ir direktorius Audrius Stašaitis, kraštiečiams siūlo viską, ko reikia saugiam ir kokybiškam darbui.

Iš klientų – vien pagyrimai
Nuo pat pirmų dienų su „Meisteriu“ bendradarbiaujantys Vigimanto Lukšio individualios įmonės „Maišelis“ vadovai sakė, kad šią parduotuvę renkasi dėl labai šiltų žmogiškų santykių ir profesionalumo.
„Į šią parduotuvę mes galime atvažiuoti ne tik tada, kai mums kažko skubiai prireikia, bet ir tiesiog žmogiškai pakalbėti. „Meisterio“ kolektyvo paslaugos pranoksta lūkesčius. Čia mes perkame darbo drabužius, įrankius, viską, ko reikia mūsų darbui. Nusivylęs iš „Meisterio“ neišvažiuoja nė vienas pirkėjas. Jei kažko nebūna parduotuvėje, pardavėjai labai operatyviai užsako ieškomus daiktus ir pristato“, – sakė įmonės „Maišelis“ direktorius Laimonas Lukšys.
O bendrovės „Dalaudas ir Co“ vadovas Raimondas Šarauskis į „Meisterį“ atvažiuoja būtinų prekių net iš Ariogalos.
„Mes dirbame su vokiškais gaminiais, o „Meisterio“ parduotuvėje taip pat gausu patikimų vokiškų prekių, tad net nekyla abejonių dėl mūsų bendradarbiavimo. Mes su šiuo kolektyvu bendraujame nuo pat pirmųjų jų veiklos dienų ir tikrai nenusivylėme. Čia gauname visko, ko ieškome“, – pabrėžė R. Šarauskis
Panašius atsiliepimus gimtadienio dieną „Meisterio“ kolektyvas girdėjo iš visų savo ilgamečių partnerių. Jų sąrašas gana ilgas: tarp nuolatinių pirkėjų yra daug gamybininkų, ūkininkų, žemės ūkio bendrovių: bendrovės „Lifosa“, „Laumetris“, „Dotnuva Baltic“, „LTP Texdan“, ŽŪB „Padėjėjas“, ūkininkai Dainius Venckus, Algimantas Kižauskas, Antanas Pacaitis ir dar daugelis kitų.

„Meisterio“ direktorius Audrius Stašaitis dėkingas bendrovės „Dalaudas ir Co“ vadovui Raimondui Šarauskiui už ilgametę partnerystę.

Sėkmingas darbas – naujoje vietoje
Jau porą mėnesių parduotuvė „Meisteris“ veiklą sėkmingai tęsia rajono vartotojų kooperatyvo prekyvietėje, esančioje adresu J. Basanavičiaus g. 91.
„Tiesiog gyvenimas padiktavo permainas mūsų veikloje. Kelerius metus dirbome senamiestyje, tačiau pamatėme, kad ten žmonių srautai nėra tokie dideli, kaip norėtųsi. Tad mes nusprendėme eiti arčiau žmonių. Dabartinė mūsų vieta gerokai lankomesnė kraštiečių, juk čia daug įvairių prekybos taškų“, – sakė bendrovės direktorius A. Stašaitis.
Prekyvietę „Meisterio“ kolektyvas pasirinko ne tik dėl gausesnio žmonių srauto, bet ir dėl patogesnio privažiavimo, erdvesnių automobilių stovėjimo aikštelių.
„Klientams reikia įvairiapusio patogumo“, – konstatavo A. Stašaitis.

Parduotuvėje „Meisteris“ yra platus įvairių darbo įrankių ir jų priedų pasirinkimas.

Ką „Meisteris“ siūlo kraštiečiams?
„Mus jau daugelis žino ir pažįsta. Prisistatome labai paprastai. Kai žmogus nori pradėti kažkokį darbą, jam reikia pasiruošti – apsirengti ir apsiauti. Mūsų parduotuvėje galima rasti tam skirtų drabužių ir avalynės. Vėliau darbui reikia mechaninių įrankių. Jų mes siūlome labai įvairių. Turime ne tik įrankių, bet ir jų priedų. Dar turime didelį pasirinkimą cheminių produktų, padedančių suklijuoti, sutepti, nuvalyti“, – sakė A. Stašaitis.
Kai kurie pirkėjai, pirmąkart užsukę į parduotuvę, burbteli, kad čia kainos kiek didesnės negu didžiuosiuose prekybos centruose. Tačiau nereikia ilgų įkalbinėjimų, kad nuomonė pasikeistų dėl kainos ir kokybės santykio.
„Mes turime labai paprastus, bet aiškius ir įtikinamus argumentus, kodėl verta pirkti mūsų parduotuvėje. Parduodame tikrai kokybiškas itališkas, vokiškas, šveicariškas, lenkiškas prekes be jokių tarpininkų. Jos yra tokios pačios, kokios parduodamos gamintojų šalyse. Tai – ne trečiosioms šalims pagaminti produktai. Ne veltui sakoma, kad taupus moka du kartus. Juk patyrę, kvalifikuoti meistrai žino, kad nuo įrankių patikimumo ir kokybės priklauso jų darbo kokybė. Tad mes parduodame tikrai gerus plaktukus, raktus, atsuktuvus, varžtus ir kitus meistravimui būtinus įrankius bei jų priedus“, – sakė parduotuvės „Meisteris“ vadovas.

Jurgita Krasauskienė „Maišelio“ direktoriui Laimonui Lukšiui suskubo parodyti naujų įrankių.

Ne tik prekės, bet ir konsultacijos
Be to, šioje parduotuvėje dirbantis kolektyvas nė vienam pirkėjui negaili konsultacijų.
„Patarimai yra labai vertingas dalykas, juk dažnas esame susidūrę su tuo, kad perkant daiktą reikia žinoti, kam jis tinka ir kaip yra naudojamas. Mes mielai patariame, ką labiau verta pirkti ir kas tarnaus patikimiau“, – sakė A. Stašaitis.
„Meisterio“ pardavimų vadybininkė Živilė Mikalauskaitė sakė jau baigianti pakeisti klientų nuomonę, kad ne tik vyrai gali pardavinėti darbo įrankius.
„Kai prieš pusantrų metų pradėjau čia dirbti buvo įvairių nesusipratimų. Tačiau laikui bėgant atsirado patirties ir dabar pirkėjai, ypač vyrai, mato, kad gali drąsiai klausti apie visas prekes. Mūsų klientai jau žino, kad ir moterys puikiai išmano darbo įrankių bei varžtų subtilybes. Aš esu laiminga dirbdama šiame kolektyve. Čia tikrai atradau savo vietą“, – džiaugėsi Ž. Mikalauskaitė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.