Kėdainių mokykla-darželis „Puriena“ ir „Ryto“ progimnazija pradinių klasių mokiniams, priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams organizavo piešinių ir nuotraukų konkursą „Lietuvos paukščiai 2017“.

Šių metų tematika – „Migruojantys paukščiai“. Jau trečius metus iš eilės į konkursą kvietėme įsitraukti Lietuvos pradinio, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą.
Šiais metais sulaukėme 735 vaikų piešinių, pieštų įvairiomis technikomis, bei 40 nuotraukų. Darbų autoriai gyvena įvairiuose Lietuvos miestuose: Akmenėje, Alytuje, Anykščiuose, Jonavoje, Kaune, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Palangoje, Panevėžyje, Raseiniuose, Šakiuose, Šiauliuose, Trakuose, Ukmergėje, Vievyje, Vilkaviškyje, Vilniuje ir kituose miestuose ar miesteliuose. Taip pat sulaukėme dalyvių iš šiaurės vakarų Anglijos Liverpulio miesto.
Visus konkurso „Lietuvos paukščiai 2017“ taisykles atitinkančius piešinius ir nuotraukas buvo patikėta vertinti kompetetingai komisijai. Atsižvelgiant į atsiųstų darbų gausybę (iš viso yra net 775 darbai) piešinių konkurse visose trijose amžiaus grupėse atrinkta po 9 laimėtojus, o nuotraukų konkurse atrinkti 6 laimėtojai.
Visiems konkurso dalyviams įteikti padėkos raštai. Geriausi darbai kiekvienoje amžiaus grupėje buvo apdovanoti diplomais, o keturi geriausi darbai (iš kiekvienos grupės po vieną) buvo apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais.
Nuoširdžiai dėkojame konkurso „Lietuvos paukščiai 2017“ dalyviams už pasitikėjimą ir aktyvų dalyvavimą, pedagogams už vaikų paskatinimą dalyvauti respublikiniame piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2017“, už ugdytinių padrąsinimą paukščius matyti menininkų akimis. Dėkojame už originalius tematiką atitinkančius darbus, kurie Lietuvos paukščiams vėl suteikė naujų spalvų. Jūs visi kuriate gražesnį, spalvingesnį, linksmesnį pasaulį, kuris džiugina ir džiugins ne tik jus.
Nuoširdžiai dėkojame komisijos nariams Lietuvos ornitologų draugijos (LOD) nariui Borisui Belchevui, Kėdainių dailės mokyklos mokytojoms metodininkėms Eligijai Venclovienei ir Giedrei Nagreckienei, Kėdainių mokyklos-darželio „Puriena“ direktorės pavaduotojai ugdymui Zitai Dzidzinavičienei ir ikimokyklinio ugdymo vyresniajai pedagogei Nijolei Satkauskienei, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos mokytojai ekspertei Rasai Rugelienei, Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ priešmokyklinio ugdymo pedagogei, auklėtojai metodininkei Audronei Jonavičienei, su kuriais drauge ir šiais metais ieškojome perliukų…

Konkurso koordinatorė Rasa Juknevičienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.