Gabalas nukrito prie pat kėdžių.

Ketvirtadienio rytą į Kėdainių daugiakultūrį centrą atėjusi centro kultūrinių renginių organizatorė Danguolė Raudeliūnienė buvo priblokšta – nuo lubų ant grindų buvo nukritęs didelis gabalas tinko. Jis krisdamas skilo į daugybę dalių, kurios pažiro po visą erdvę. 

“Laimei, gabalas nenukrito koncerto metu, mat vakar vakare pas mus koncertavo talentingasis violončelininkas Deividas Dumčius, salė buvo pilnutėlė žmonių”, – sakė D. Raudeliūnienė.

Daugiakultūrio centro lubos.

Daugiakultūrio centro lubos įtrūkusios ir stipriai suskilinėjusios daugelyje vietų, apsilaupusios ir pastato vidinės sienos, kolonos.

Pastato rekonstrukcija buvo atlikta prieš 15 metų – 2002 – aisiais. Planuojama, kad tik kitais metais bus rengiamas pastato rekonstrukcijos projektas. Dar kitais, 2018 – aisiais bus prašoma finansavimo projekto įgyvendinimo darbams.

Centro darbuotojai sunerimę ne tik dėl krentančių lubų, bet ir dėl artėjančių renginių – Daugiakultūrio centro erdvė labai mylima ir mėgiama kėdainiečių laisvalaikio praleidimo vietų, čia apsilanko daugybė žmonių.

Jau šį šeštadienį čia numatomas renginys mokiniams, ateinantį antradienį čia vyks džiazo improvizacijų vakaras.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.