Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams apie „langų sukčius“, tokia informacija sukelia nemažai problemų iš tiesų tuo užsiimančioms profesionalioms įmonėms. Apie tai pasakoja UAB „IK Verslo grupė “ vadovas Remigijus Petkus.

„UAB „IK Verslo grupė“ nėra nei sukčiai, nei apgavikai. Tai įmonė, kuri teikia langų priežiūros paslaugas kiekvienam vartotojui be jokių išimčių. Būtina pažymėti, kad UAB „IK Verslo grupė“ yra Lietuvos Respublikos įstatymų pagrindu įregistruota įmonė. Ji veikia pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, turi visus reikiamus leidimus suteikti siūlomas paslaugas. Todėl yra absurdiška skleisti jokio pagrindo neturinčią informaciją ir bandyti ieškoti kažko neteisėto įmonės darbe, nors ji paremta įstatymais nustatyta tvarka.

Todėl mūsų darbą gerokai apsunkino pasirodęs pranešimas žiniasklaidoje: „Vėl langų sukčiai“. Klientai pasimetė: savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai ar profesionalai?

Kaip atskirti?

Mūsų įmonė dėl susitikimo visuomet tariasi iš anksto. Be to, informaciją galite patikrinti suradę mūsų kontaktus interneto svetainėje www.verslogrupė.lt arba mums paskambinę telefonu 8 616 86099. Tad nenustebkite, jeigu ir mes jums paskambinsime ir pasiūlysime nemokamą konsultaciją. O svarbiausia, mūsų įmonės atstovai, apsilankę pas jus, su savimi turės darbuotojo pažymėjimą. Pažymėjimo paprašykite darbuotojui dar neįžengus pro duris.

Šiluma „iškeliauja“ per langus

Ar pamenate laikus, kai artėjant šaltajam metų laikui reikėdavo apklijuoti langus? Pakeitus senus medinius langus į plastikinius, to daryti nebereikia. Bet montuotojams atlikus pagrindinius darbus, jie tyčia, o gal netyčia klientams nepraneša apie tris be galo svarbius dalykus.

– Būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūros detales specialiu tepalu bent du kartus per metus. Juk tai metalas.

– Keičiantis sezonui, langus būtina sureguliuoti pritaikant vasaros ir žiemos sezonui (sureguliuoti galima beveik visas šiuolaikines konstrukcijas). Norint patikrinti, ar furnitūra persijungia į kitą režimą, mūsų specialistui pakanka vos pažvelgti į lango mechanizmo detales. Furnitūra persijungia specialaus mechanizmo pagalba. Tokiu būdu lango konstrukcijos yra perstatomos iš vasaros į žiemos režimą ir atvirkščiai.

Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, tai sukelia papildomas apkrovas, kurios pagreitina tarpinės dėvėjimasi. Jeigu sistema nustatyta vasaros sezonui, žiemą šiluma iškeliauja per langus.

– Taip pat lieka neišpręsta oro ventiliacijos problema, todėl butuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė bei atsiranda pelėsis. Norint to išvengti, specialistai rekomenduoja naudoti ventiliacinius vožtuvus „Air-Box“.

Guminės tarpinės – labai svarbus elementas

Norime atkreipti dėmesį į gumines langų tarpines.

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Tarpines būtina keisti maždaug po 3–7 metų nuo lango sumontavimo. Jas reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) tam, kad atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, todėl yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – „prikepa“ prie lango profilio, dėl šalčio – sutrūkinėja). Taip pat sumažėja ir lango izoliacijos sandarumas, padidėja iš lauko sklindantis triukšmas.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-Lon poliuretano tarpines.

Vokiškų tarpinių privalumai:

Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos Q-Lon poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Tarpinės atsparios temperatūrų kaitai (nuo -60 iki +70 pagal Celsijų), pasižymi gera garso izoliacija. Tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, o ilgaamžiškumas siekia 21 metus ir daugiau. Specialistai teigia, kad šios tarpinės nereikalauja papildomos priežiūros, tepimo silikonu visu eksploatacijos laikotarpiu, taip pat jų itin žemas šilumos laidumo kooficientas (K = 0.033w/mk). O svarbiausia – nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Dūmų detektoriaus kaina su įrengimu – 20 eur.
Taikomos nuolaidos.

Įrengia ir dūmų detektorius

Nuo 2018 metų gegužės 1 dienos Lietuvos gyventojams bus privaloma įsirengti autonominius dūmų detektorius. To reikalaus įsigaliojantys teisės aktai.
Žmonės vis tebemąsto: „Šitiek metų pragyvenau ir nieko neatsitiko, todėl pragyvensiu dar tiek pat“. Deja, toks mąstymas klaidingas, nes gaisro pavojaus nuspėti neįmanoma.
Statistikos duomenimis, 2017 m. nakties metu Lietuvoje žuvo 54 žmonės.

Lietuvoje kasmet gaisrų metu žūsta apie 100 žmonių.

UAB „IK Verslo grupė“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, montavimo darbus. Taip pat įrengia varčios fiksatorius, kurie apsaugos Jūsų langus ir balkono duris nuo žaibiškos vagystės ir isilaužimų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.