Ankstesnių Kėdainių rajono valdžių užmiršti išklypę Kauno gatvės šaligatviai tokie liks ir toliau. Šį kartą Tarybos nariai Darius Petrauskas, Stanislovas Blinstrubas bei Viktoras Muntianas pasmerkė gyventojus dar neribotą laiką klibikščiuoti prieš kelis dešimtmečius statytais šaligatviais.

Tarybos nariai Viktoras Muntianas, Darius Petrauskas ir Stanislovas Blinstrubas pasmerkė kėdainiečius ir toliau vaikščioti apgriuvusiais Kauno gatvės šaligatviais.

Penktadienį vykusiame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje meras Saulius Grinkevičius Tarybos nariams pasiūlė pagaliau atkreipti dėmesį į apverktinos būklės Kauno gatvės šaligatvius, ir iš rajono biudžeto skirti lėšas jų rekonstrukcijai.
Tačiau Tarybos nariai V. Muntianas, D. Petrauskas ir S. Blinstrubas tokiam pasiūlymui kategoriškai nepritarė, pabrėždami, kad šio kelio rekonstrukcijai lėšas reikėtų gauti iš Europos Sąjungos fondų.
„Tų šaligatvių, kuriuos reikėtų modernizuoti, Kėdainių mieste yra daug daugiau. Manau, kad reikėtų sulaukti Europos Sąjungos skiriamų tikslinių lėšų ir tik tuomet šiuos šaligatvius tvarkyti“, – teigė V. Muntianas. Tokios pat nuomonės laikėsi ir Tarybos nariai D. Petrauskas bei S. Blinstrubas, tačiau nei vienas jų nepasiūlė, kur būtų galima panaudoti iš bendrovės „Panevėžio energija“ gautus dividendus, kurie ir anksčiau buvo naudojami būtent miesto šaligatvių tvarkymui.
„Mes galime laukti dar dvidešimt metų, tačiau nuo to situacija nepasikeis – žmonės ir toliau vaikščios baisiais Kauno gatvės šaligatviais. Tikrai norėčiau, kad ši situacija pasikeistų, ir kaip įmanoma greičiau“, – pabrėžė S. Grinkevičius.

Kėdainiečių nuomonė dėl Kauno gatvės

Irena: „Šios gatvės šaligatvius tikrai laikas tvarkyti – jų būklė tikrai baisi. Čia tenka važiuoti dviračiu į Didžiąją gatvę, tai tikrai baisu. Kai pasiekiu suremontuotą atkarpą, visai kitas važiavimas.“

Aldona: „Dažniausiai einu pro Vaivorykštės tiltą, tuomet kapines pasiekiu suremontuota atkarpa. Žinoma, kad likusią dalį remontuoti reikia, nes vaikščioti ne tik nepatogu, bet ir pavojinga.“

Sigitas: „Gyvenu čia netoliese, kasdien vaikštau šiuo šaligatviu. Jis nekeistas turbūt nuo įrengimo laikų. Žinoma, kad pritariu, jog reikia remontuoti. Vienareikšmiškai, taip. Neįsivaizduoju, kaip gali netrukdyti vaikščioti tokia būklė? Pažiūrėkite, kaip jie atrodo, kaip sutrupėję. Gerai, kad dabar vasara, matosi visos duobės, nuskilimai, o žiemą čia ledas, nelygumai, pavojinga vaikščioti.“

About The Author

Related Posts

One Response

  1. redaktoriau...

    Na na, kodel meluojat? Nuo kada ziniasklaidai leidziama kurti savas citatas? Ar ponas meras leido savo zodzius patobulint, neva jis sake, nors nesake…?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.