„Gera jausti, kad turime savo namus, kad užtikrinome saugumą savo vaikams, – sako kėdainietė Rūta, kurios šeima šiais metais pasinaudojo valstybės remiamu būsto kreditu ir įsigijo savus namus. – Tikrai rekomenduoju ir kitoms šeimoms pasinaudoti tokia galimybe. Mums tai buvo svari parama.“

Pasak Socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės I. Žukauskienės, šiemet kėdainiečiams suteikti 4 valstybės remiami būsto kreditai.

Pasak Socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės I. Žukauskienės, šiemet kėdainiečiams suteikti 4 valstybės remiami būsto kreditai.

Šeima, kurioje auga du vaikai, iš banko pasiskolino būstui, o valstybės skiriamą kompensaciją panaudojo pradiniam įnašui.

Padėjo įsigyti būstą
Pasak moters, be šios paramos jiems nebūtų pavykę sukaupti pakankamai lėšų įnašui. „Anksčiau gyvenome savivaldybės išnuomotame socialiniame būste, tačiau padidėjus pajamoms, netekome teisės į šią paramą. Kiek skaudu, nes auginame visišką negalią turintį vaikutį ir šeimoje dirba tik vyras, bet nenuleidau rankų – ieškojau informacijos internete ir radau štai tokią galimybę“, – pasakojo kėdainietė, šiuo metu besidžiaugianti naujais namais.
Tuomet šeima kreipėsi į savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių ir valstybės remiamus kreditus teikiančius bankus, iš kurių šeimai vilčių suteikė „Swedbankas“: „Labai apsidžiaugėme šiltu bendravimu, mums viską išaiškino ir suteikė kreditą išsirinktam būstui įsigyti.“
Ši rankų nenuleidžianti šeima – ketvirtoji šiais metais, pasinaudojusi valstybės parama neturintiesiems būsto. Visus valstybės remiamus būsto kreditus mūsų kraštiečiams išdavė „Swedbankas“. Rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės Ingridos Žukauskienės teigimu, pernai tokia galimybe nepasinaudojo nė viena šeima, 2014 metais – viena šeima. Tarp įsigijusių būstą – jaunos vienišos mamos, našlaičio statusą turėjęs jaunas žmogus, neįgalų šeimos narį turinti šeima. Šiemet su valstybės parama įsigyti 3 butai ir vienas individualus namas.

Kėdainiečiams skolino retai
Pasak „Swedbank” Raseinių ir Kėdainių klientų aptarnavimo centro valdytojos Drąsutės Určinauskienės, kėdainiečiai ir ankstesniais metais, ir šiemet į banką dėl valstybės iš dalies kompensuojamos būsto paskolos kreipiasi negausiai. O visos šalies mastu norinčiųjų pasinaudoti šia parama netrūksta. „Esant nemažam gyventojų, norinčių gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto paskolą, poreikiui, 2016 m. rugsėjį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bankas pasirašė susitarimą dėl papildomo limito skyrimo. Papildomas valstybės skirtas limitas dar nėra išnaudotas, tad šiuo metu vis dar teikiame valstybės iš dalies kompensuojamas būsto paskolas“, – teigė D. Určinauskienė.
Limitą, kiek valstybės iš dalies kompensuojamų būsto paskolų per metus gali išduoti bankai, nustato valstybė. Limitas yra bendras ir nėra suskirstytas pagal savivaldybes.

Šiemet su valstybės parama įsigyti 3 butai.

Šiemet su valstybės parama įsigyti 3 butai.

SEB bankas taip pat yra sudaręs sutartį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto paskolų teikimo 2015–2017 metų laikotarpiu. Pasak SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktoriaus Vaido Žagūnio, šiais metais SEB bankui valstybės suteiktas tokių paskolų limitas –10 mln. eurų – jau yra išnaudotas. „Dabar laukiame, kuomet valstybė patvirtins naujus šių paskolų teikimo limitus 2017 metams, tuomet ir vėl galėsime priimti gyventojų prašymus dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto paskolų suteikimo“, – teigė V. Žagūnis.
Tai rodo, kad gyventojų, turinčių teisę į valstybės paramą būstui įsigyti ir ketinančių pirkti pirmąjį būstą, rekonstruoti ar pritaikyti jau turimą neįgaliųjų poreikiams, susidomėjimas didelis. „Tokių gyventojų yra ir didmiesčiuose, ir mažesniuose Lietuvos miesteliuose. Tiesa, mūsų duomenimis, SEB banke nei šiemet, nei ankstesniu laikotarpiu valstybės iš dalies kompensuojamų paskolų Kėdainių rajone suteikta nebuvo“, – pastebi Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Kompensuoja dalį paskolos
Pasak Socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės I. Žukauskienės, valstybės iš dalies kompensuojami būsto kreditai nuo kitų skiriasi tuo, kad jais pasinaudojusiems žmonėms valstybė padengia 10 arba 20 procentų kredito sumos. Kompensacija gali būti naudojama ir pradiniam kredito įnašui padengti.
Tokį kreditą gali gauti buvę našlaičiai ar be tėvų globos augę asmenys iki jiems sukanka 35 metai, 3 ar daugiau vaikų auginančios šeimos, neįgalų šeimos narį turinčios šeimos arba neįgalūs asmenys, pensinio amžiaus asmuo, kuriam nustatytas specialiųjų poreikių lygis, 1–2 vaikus auginančios jaunos šeimos, taip pat šeimos, kuriose vienas iš tėvų yra miręs. Šie asmenys arba šeimos turi teisę į valstybės paramą, jei įsigyja pirmą tinkamą šeimai gyventi būstą arba pritaiko būstą neįgaliųjų poreikiams, o jų turimas turtas bei gautos pajamos už dvylika paskutinių mėnesių neviršija Vyriausybės nustatytų dydžių. Šie dydžiai, kaip ir visos sąlygos, nustatyti Lietuvos Respublikos Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme.


Valstybės remiamus kreditus dalinančių bankų atstovai pastebi, kad susidomėjimas valstybės remiamais kreditais šalyje didžiulis: „Swedbankas“ rudenį kreipėsi dėl papildomo limito skyrimo, o SEB bankas šių metų limitą jau išnaudojo ir paraiškas kviečia teikti kitąmet.

Pavyzdžiui, asmens be šeimos grynosios metinės pajamos neturi viršyti 8976, o turtas – 13 158 eurų, dviejų ar trijų asmenų šeimos – atitinkamai 12 546 ir 26 724 eurų, o štai keturių ir penkių asmenų šeimos pajamos neturi viršyti 15 096, turtas – 35 598 eurų. Šešių ir daugiau asmenų šeimos grynosios metinės pajamos skaičiuojamos vienam asmeniui ir jos gali siekti 2550, o turtas – 8466 eurų.
Įstatymu yra numatytos didžiausios valstybės iš dalies kompensuojamos paskolos sumos: vienam asmeniui be šeimos ji yra 53 tūkst. eurų, dviejų ir daugiau asmenų šeimai – 87 tūkst. eurų. Būsto rekonstrukcijai galima skolintis iki 35 tūkst. eurų. Trumpiausias galimas paskolos terminas yra 5 metai, ilgiausias – 30 metų.

Reikalinga savivaldybės pažyma
Norint gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto paskolą bankui reikės pristatyti savivaldybės, kurioje deklaravote savo gyvenamąją vietą, pažymą, patvirtinančią teisę į valstybės paramą. „Todėl pirmiausia gyventojams reikia užsukti ir dokumentus susitvarkyti savo savivaldybėje, nes būtent jų atsakingi darbuotojai nustato ir patvirtina paramos skyrimą. Tuomet su išduota pažyma, bet ne vėliau kaip per 15 dienų nuo joje nurodytos datos, asmenys laukiami tose kredito įstaigose, kurios yra sudariusios sutartis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo“, – teigia SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius V. Žagūnis.
Norint gauti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos pažymą, patvirtinančią teisę į valstybės paramą, reikia pateikti nustatytos formos prašymą, metinę turto ir pajamų deklaraciją (ji pildoma Valstybinėje mokesčių inspekcijoje), tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją bei kitus dokumentus. Daugiau informacijos teikiama atvykus į savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus 415 kabinetą arba telefonu 8 347 69581.

Svarbiausia – atitikti bankų reikalavimus
Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė I. Žukauskienė pirmiausia pataria atsakingai įvertinti savo galimybes: ar ilgalaikė paskola netaps nepakeliama našta ateityje, ar gaunamos pajamos yra pakankamai patvarios ir ar netekus darbo nebus sunku susirasti kitą, ar nėra šiuo metu prisiimta per daug kreditinių įsipareigojimų. Todėl ji siūlo pirmiausia susipažinti su kredituojančių įstaigų (Kėdainiuose valstybės remiamas paskolas teikia tik SEB bankas ir „Swedbankas“) sąlygomis, įvertinti, ar jos jums yra tinkamos bei ar atitinkate banko reikalavimus.
„Svarbiausia ir sunkiausiai apibrėžiama valstybės iš dalies kompensuojamo kredito gavimo sąlyga – atitikti kreditą teikiančio banko reikalavimus, keliamus būsto kredito gavėjams“, – pastebi I. Žukauskienė. Neretai pasitaiko, jog jauna šeima turi teisę į valstybės paramą, tačiau neatitinka banko keliamų reikalavimų, ir atvirkščiai. Tokiais atvejais savivaldybės spe­cialistė pataria pasidomėti aukciono būdu parduodamomis savivaldybės patalpomis ar iš varžytinių parduodamais būstais, tik būtina išsiaiškinti padėtį dėl skolų.

Paraiškos vertinamos individualiai
„Swedbankas“ taip pat pabrėžia, kad šalia valstybės nustatytų reikalavimų šioms paskoloms, kaip ir kitoms būsto paskoloms, galioja Lietuvos banko Atsakingojo skolinimo nuostatos bei kiti banko nustatyti reikalavimai, susiję su gyventojų mokumu bei pageidaujamu pirkti būstu.
Pasak SEB banko atstovo V. Žagūnio, norintieji gauti būsto paskolą su valstybės subsidija SEB banke, kaip ir įprastai pildo būsto kredito paraišką, po to atliekamas įprastas būsto kredito teikimo rizikos įvertinimo ir sprendimo priėmimo procesas. Bankas, vadovaudamasis Lietuvos banko nustatytomis Atsakingojo skolinimo nuostatomis, kiekvieną pateiktą paraišką įvertina individualiai ir priima sprendimą dėl paskolos suteikimo bei sąlygų.
„Kaip ir suteikiant bet kurią kitą paskolą, yra atsižvelgiama į daugelį dalykų. Svarbu ir finansinė asmens ar šeimos padėtis, finansinių įsipareigojimų, jei tokių buvo, vykdymas, kiti veiksniai. Taip pat svarbu ir kokį būstą asmuo ar šeima planuoja įsigyti – ar jis likvidus, ar dar reikės papildomų lėšų jo įrengimui ir panašiai“, – komentavo V. Žagūnis.

About The Author

Related Posts

57 komentarai

 1. Dileta

  Reikės pasidomėti ir man dėl būsto paskolos kompensavimo, labai aktuali informacija. Šiuo metu vis dar neturime reikiamos sumos pradinio įnašo paskolai gauti.

  Atsakyti
 2. Pán Julius Becker

  Ar jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas? Ar jums reikia asmeninės ar verslo paskolą? Reikia paskolą dėl įvairių kitiems tikslams? Jei taip, susisiekite su mumis šiandien gauti paskolą. Siūlome didžiausią paskolą 100 milijonų JAV dolerių, svarų 5,000.000.000 eurų. Mes siūlome paskolų @ 3% fiksuota palūkanų norma už 1-20 metų laikotarpiui. Mes suteikiame dvejus mėnesius lengvatinis laikotarpis Prieš Mėnesinė įmoka prasideda. Taigi, jei jus domina, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir grįžti į mus kuo greičiau perdirbti.

  Pilnas vardas: ……………….
  Lytis: ……………….
  Amžius: …………………
  Adresas: …………….
  Miestas: …………………..
  Šalis: ………………
  Paskolos suma: …………..
  Paskolos trukmė: ………….
  Telefono numeris: …………….
  Pareigos: ……………….
  mėnesinės pajamos: …………..
  Paskolos paskirtis: ……………..
  Ar taiko paskolai anksčiau? ………….

  Kai mes gavome jūsų prašymą, paskolos, mėnesinis mokėjimas apskaičiuojamas ir išsiųstas jums, įskaitant informaciją sąskaitos, mokėti Mėnesio įmoka (lengvatinis laikotarpis dviejų (2) mėnesių metu), ir siųsti visas apdorojimo dokumentus (pvz kaip sutarties patvirtinimo, registracijos gavimo, perdavimo, ir tt). Mes jus informuoti ir atnaujinama visoje paskolos period.juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com
  Laukiu jūsų atsakymo.
  Geriausi linkėjimai,
  Julius Becker

  Atsakyti
 3. Fritz Schlunken

  Aš amFritz Schlunken teisėtas ir Garsi pinigų skolintojas. Mes skolinti garsiai fondų finansinės kuriems reikia pagalbos, ir mes suteikiame paskolą turite blogą kredito CO người ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jūs jau ieško paskolą? Jūs neturite jaudintis, nes esate reikiamoje vietoje gali pasiūlyti paskolą žemos palūkanų normos 3%, jei jums reikia paskolą noriu jums tiesiog gauti ryšį su manimi elektroniniu paštu adresu: schlunken_fritz@yahoo.com
  Pastaba: Jūs naudojate paskolos paraiškos informaciją ir grąžą santykinai
  Turėsime daugiau informacijos apie CO jums šią paskolą perdavimą.

  Paraiška kreditui gauti.

  * Pareiškėjo pavadinimas:
  * Adresas:
  * Miestas:
  * Šalis:
  * Šalis:
  * Lytis:
  * Šeimyninė padėtis:
  * Pareigos:
  * Mėnesinės pajamos:
  * Telefono numeris:
  * Mobilusis telefonas:
  * Paskolos paskirtis:
  * Paskolos suma Reikalingi:
  * Paskolos trukmė:
  * Gali būti taikomas:

  Atsakyti
 4. Johnson Hatton

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

  Atsakyti
 5. LendingTree

  Gauti teisėtą paskolą visada buvo didelė problema-klientams, kurie yra finansinių poreikių. Kredito ir užstato problema yra kažkas padarė klientai yra visada jaudina, kai ieškau paskolą iš teisėtų skolintojui. Bet Avant skolinančios bendrovės padarė padarė skirtumas skolinimo industry.We galime pasirūpinti paskolos nuo $ 100 milijonų iki $ 5,000.Dollars dolerių diapazone
  Mūsų paslaugos apima: –

  * Investuotojai Paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Antra Hipotekiniai
  * Verslo paskolos
  * Asmeniniai Paskolos
  * Automobilių Paskolos
  * Studentų paskolos
  * Pradžia Paskolų

  Susisiekite gauti daugiau informacijos elektroniniu paštu žemiau:

  Paštas: lendingtree3@gmail.com

  Telefonas: +1619 356 8933

  Nuoširdžiausi linkėjimai,

  Atsakyti
 6. Mr Roland Fredrick

  Sveiki visi,

  Aš esu privati paskola skolintojas, patikimas, patikimas skolintojas; Aš skolinti įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. Jei buvo atsisakyta bankas finansų įstaiga vieną ar daugiau priežasčių paskolą. Ar jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilių paskolos, studento paskolą, skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintos paskolos ir rizikos kapitalo? Jūs esate tinkama vieta jūsų paskola sprendimai Jei jus domina paskolos pasiūlymas, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (rolandfredrickloaninsuranceplc@gmail.com)
  Linkėjimai,

  Ponas Roland Fredrick.

  Atsakyti
 7. Mattew Williams

  Mes siūlome paskolą visiems reikia labai žemos palūkanų normos 3% jokio užstato dalyvauja galėsime suteikti jums bet kokią suma svyruoja nuo 2000- € € 500.000 palūkanų norma derėtis, su grąžinimo leido nuo 1-20 metų, jei domina susisiekite su mumis dabar (mattewwilliamsfinances@gmail.com)

  Atsakyti
  • Krista

   Sveiki.reikalinga paskola 3 asmenu seimai gaunanciai nelegalias pajamas.bustui isigyti.

   Atsakyti
 8. haim

  paskolos pasiūlymas

  Sveiki ponas “ar” ponia
  Jūs buvo atsisakyta į banką, nes jūsų kredito neatitinka jų standartus? Ar svajonė turinti savo namuose, bet jūs atsisakė hipotekos dėl nepakankamo kreditų? Jeigu jūsų verslas pagerėjo per metus. Jums reikia pinigų, kad padidinti savo veiklą. Nesvarbu, ar jums buvo pavėluotus mokėjimus paaiškinamas, skolos, skyrybų arba darbo praradimas ar kita. Tai nėra situacija be tirpalu, nes galite turėti antrą galimybę ne ypač kredito. Aš pateikti savo prašymą skolintojų, kurie nori įvertinti savo finansinį sprendimą. Bet finansavimą gerai apibrėžtas projektas, jei esate poreikis natūra, nedvejodami kreipkitės į mus. Emalio: haimjeanfrancois95@gmail.com
  ačiū

  Atsakyti
 9. Fritz Schlunken

  Ar rimtai ieškote paskolos, kad įsteigtumėte verslą arba grąžintumėte savo sąskaitas? Ar bankui ar kitiems kreditoriams atsisakė? Jūs neturite jaudintis, ar esate čia, norėdami nedelsdami arba problemą pateikti, ko ieškojote, todėl susisiekite su mumis elektroniniu paštu zem schlunken_fritz@yahoo.com.

  Paskolos paraiška.

  * Pareiškėjo vardas ir pavardė:
  * Adresas:
  * Miestas:
  * Šalis:
  * Šalis:
  * Lytis:
  * Šeimyninė padėtis:
  * Profesija:
  * Mėnesinės pajamos:
  * Telefonas:
  * Mobilusis telefonas:
  * Paskolos tikslas:
  * Reikalinga paskolos suma:
  * Paskolos trukmė:
  * Galima kreiptis:
   
  * Fritz Schlunken:

  Atsakyti
 10. Andrew Kelvin

  TRUSTEE ACCOUNT LIMITED is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of refinancing, talk to our team at Secure Finance Sevices, absolutely sure they will set your business on the right path with our sound financial advice.

  Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs.

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD

  Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD

  ANDREW KELVIN

  trusteeactlmt@gmail.com

  Skype;trusteeactlmt

  Atsakyti
 11. Prírodné produkty Gas Oilland Investori peniaze.

  Geros dienos, kreipkitės dėl paskolos arba investuokite savo pinigus. Mes esame gamtiniai produktai. Dujų alyvos žemė. Investuotojų pinigai ir patikimas paskolų skolintojas. Ar jums reikia paskolų projektams, investicijoms, asmeninėms paskoloms, būsto paskoloms, studentų paskoloms, konsoliduotoms paskoloms ir paskoloms įvairiems Projektas? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte mažą, vidutinį ar didelio masto verslą? Investuoti
  Su nedideliais pinigais ir 95% grąžos? Ar jums reikia paskolos, norint įsigyti įrangos įrangą darbui? Gamtiniai produktai “Gas Oilland Investors” pinigai. Yra atsakymas į visas jūsų problemas, suteikiame paskolas 3% palūkanų normoje, o mūsų sandoris yra greitas, saugus ir patogus. Tiems, kurie nori gauti paskolą ir pervesdami pinigus iš mūsų, nedelsdami susisiekite su mumis per (naturalproductsgasoilinvestors@gmail.com), norėdami gauti daugiau informacijos.

  Gamtiniai produktai “Gas Oilland Investors” pinigai.

  Atsakyti
 12. paskolos

  Sveiki,
  Aš siūlau finansines paskolas tik toms šeimoms ir žmonėms, kuriems skubiai reikia finansavimo, kurie sugebės grąžinti paskolą be didelių rūpesčių mokėdami kas mėnesį mokamas įmokas. Žinokite, kad esu labai įtartinas, atsižvelgdamas į tai, kas šiais laikais vyksta tinkle, todėl prašau, kad žmonės būtų sąžiningesni blogiau elgdamiesi, kad neatsakytų į mano skelbimą, kad būtų išvengta policijos problemų tarptautinis, NB: aš suteiksiu 2 000 EUR iki 900 000 EUR, o palūkanų norma – 3%. Jei jus domina mano pasiūlymas, susisiekite su mumis kuo greičiau.
  Kontaktai: lecoufle.paulette@hotmail.com

  +37069876543

  LECOUFLE Paulette

  Atsakyti
 13. harrison saban

  I am a direct mandate to a Financial Institution who is also known as private lender specialized in the Lease of Bank / Financial Instruments in the form of Bank Guarantees (BG), Standby Letter of Credit (SBLC), Documentary Letter of Credit (DLC), Letter of Credit (LC), Performance Bonds (PB);

  Atsakyti
 14. harrison saban

  Are you looking for financing source such as Bank Guarantee (BG) and Standby Letter Of Credit (SBLC)?
  I am a direct mandate to a Financial Institution who is also known as private lender specialized in the Lease of Bank / Financial Instruments in the form of Bank Guarantees (BG), Standby Letter of Credit (SBLC), Documentary Letter of Credit (DLC), Letter of Credit (LC), Performance Bonds (PB);
  Whether you are new starting up, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project started or an established business looking for extra CAPITAL to expand your operations, our company renders all the credible and trusted bank guarantee providers who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help/assist you secure SBLC and bank guarantee (BG) for your trade and investment from world ranked Banks such as; HSBC, Barclays Deutsche Bank Frankfurt, and Any A rated Bank in Europe e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENT:

  (1) Instrument: Bank Guarantee {BG} /StandBy Letter of Credit.{SBLC} (Appendix A).

  (2) Total Face Value: Eur/USD 1M{Minimum} to Eur/USD 10B{Maximum}.

  (3) Issuing Bank: HSBC Bank London, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.

  (4) Age: One Year and One Day.

  (5) Leasing Price: 5% of Face Value plus 2% commission.

  (6) Delivery: bank to bank SWIFT MT-799 and/or MT-760.

  (7) Payment: MT103 (TT/WT).

  (8) Hard Copy: Bonded Courier Service.

  RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days
  We will be glad to share our working procedures with you upon request to help us proceed towards closing deals effectively.

  For further inquiry contact
  Email : Saban.financialbg@gmail.com
  Skype : Saban.financialbg

  Atsakyti
 15. Morris Ray

  Aš esu ponas Morisas Rayas, Teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skolinome lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, mes suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar turinčius pinigų, kad galėtų sumokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
  Ar ieškojote paskolos? jūs neturite nerimauti, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą už mažą palūkanų normą 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu, kad jūs tiesiog susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu: morrisray1106@gmail.com

  Atsakyti
 16. brokeriai

  Būtų šaunu jei mūsų jauna šeima galėtų įsigyti būstą su valstybės parama, auginame du vaikus. Tik vis galvoju, kad mūsų pajamos per didelės bus įsigyti būstą su parama. Kur dėl daugiau informacijos galiu kreiptis ?

  Atsakyti
 17. Jamesolsen Terrazas

  IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds.

  You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable.

  Leasing Price : 4%+1%
  Buying Price: 32%+2%

  Contact us for more details on our terms and procedure of transaction.

  Jamesolsen Terrazas
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1

  Atsakyti
 18. PastorDavid

  Geros dienos metu mes siūlome paskolą asmenims ir įmonėms, ieškančioms skubios paskolos verslo pradžiai, verslo plėtrai, auto paskolai, studentų paskolai ir kt. mes taip pat siūlome trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų paskolą tiek įmonėms, tiek asmenims investuotojams ir tt Atsakykite mums elektroniniu paštu, norėdami gauti daugiau informacijos

  Atsakyti
 19. Hugh mckeon

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Hugh Mckeon
  Email:Mchugh017@gmail.com
  Skype ID:Mchugh017@gmail.com

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  All inquires to Mr Hugh Mckeon should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Atsakyti
 20. Abban kangan

  We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
  we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.
  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
  1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
  2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
  3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
  4. Age: One Year, One Day
  5. Leasing Price: 4+ 1%
  6. Sale Price: 32+2%
  7. Delivery by SWIFT .
  8. Payment: MT103-23
  9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.
  If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
  Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service.
  Name : Abban Kangan
  E-mail : abbankangan@gmail.com
  Skype id :abbankangan@gmail.com

  Atsakyti
 21. Jean Carlos

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su Jean Carlosu (creditplusfinance11@gmail.com)

  Atsakyti
 22. MCKENZIE FINANCe

  Mc Kenzie mikrofinansavimas
   
  Sveiki….

     Ar jums reikia greito ar ilgalaikio paskolos?
  Mes siūlome verslo paskolą, asmeninę paskolą, studentų paskolą, skolų konsolidavimą
  paskola už žemą palūkanų normą 2%, nepriklausomai nuo jūsų kredito balas ir mes
  pristatyti pinigus mūsų klientui per 12 valandų po paraiškos / apdorojimo.
  Susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte visą savo finansinį poreikį.

      Norėdami gauti daugiau informacijos ir prašymų, susisiekite su mumis adresu
      Paštas >>> mckenziemicrofirm@gmail.com

  Ačiū.

  Mr.Walter Heusser (generalinis direktorius)
  (TEAM DIRECTOR) MCKENZIE MICRO FINANCE FIRM.

  Atsakyti
 23. fred

  I am a direct Mandate to a genuinely renowned Investment Finance Company and providers offering Financial Instruments such as BG/SBLC/MTN/LC/DLC on Lease and Sale at the best rates and with the most feasible procedures. Instruments offered can be put in all forms of trade and can be monetized or discounted for direct funding. We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions.

  With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

  We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  All relevant business information will be provided upon request.
  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

  Kindly contact for genuine inquiries and I can provide you with the needed information.

  Contact : fred stones
  Email: premiumfinanceserviceltd@gmail.com
  Skype: fredforrealasurance403

  Atsakyti
 24. Williams Gareth

  We have direct and efficient providers of Bank Guarantee (BG’s), Insurance Guarantees,Confirmable Bank Drafts, Standby Letters of Credit (SBLC) medium term note (MTN) and Third Party Guarantees. which are specifically for sell/lease at leasing price of 4+2% /32+2% for selling price.
  If you are a potential Investor or principal looking to raise capital, we will be happy to answer any questions that you have about this opportunity and to provide you with details regarding these services.

  Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with the providers of these instruments.

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:

  1. Instrument: Bank Guarantee (BG) or Standby Letter of Credit (SBLC)
  2. Total Face Value: Euro/USD 100,000.00 – Euro/USD 50,000,000,000.00
  3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt etc.
  4. Age: One Year and One Day (With the option of Rolls and Extension)
  5. Leasing Fee: 4% + 2% [negociable]
  6. Delivery: Bank to Bank Swift MT799 and/or MT760
  7. Payment: MT103
  8. Hard Copy: By Bank Bonded Courier within 7 banking days after delivery of Swift.

  Kindly contact me for serious inquiries via email.
  Name : Williams Gareth
  Email : rptmsplc@gmail.com

  Atsakyti
 25. JIM BUFFER

  Mes sukūrėme, kad padėtume žmonėms reikalingos pagalbos, siūlome paskolas 3% palūkanų normoje, pvz., Finansinę pagalbą. Taigi, jei susiduriate su finansiniais sunkumais ar turite finansinių netvarka, ir jums reikia lėšų, kad pradėtumėte verslą, arba Jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą arba atsiskaitytų, pradėtumėte gražų verslą, ar jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietinių bankų, susisiekite su mumis el. paštu: trustfunds804@outlook.com

  Atsakyti
 26. Jean Carlos

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą. Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir juridiniams asmenims 3% palūkanų normos. Aš atidavau paskolą rimtiems žmonėms, kurie nori paskolos, jei norėtumėte sužinoti šį el. Laišką: Creditplusfinance11@gmail.com

  Atsakyti
 27. Rolland Osborn

  Sveiki, ar jums labai reikia paskolos? ar jums reikia skubios paskolos? Dinaminio skolinimo klubas padės jums greitai gauti pinigus, kad išspręstumėte savo finansines problemas

  Mes siūlome visas paskolas, nesvarbu, ar tai medicinos sąskaitas, mokestį už mokestį, avansą iki išmokėjimo avansu, verslo paskolą, asmeninę paskolą ar netikėtą grynųjų pinigų problemą e.t.c. Mūsų paslauga yra greita, saugi, patikima ir nebereikia laukimo ar stresinių bankų vizitų. Mūsų paslauga teikiama 24 valandas per parą – 7 dienas – galite gauti paskolą ir atlikti visus sandorius, kai tik ir kur jums reikia

  Jūs gaunate galimybę pasirinkti grąžinimo datą, kas savaitę, mėnesį ar kasmet 1-30 metų laikotarpiui.

  Už klausimus / skundus / klausimus? Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės palaikymą – išsiųskite el. Laišką (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com) arba (dynamiclendingclub5050@gmail.com) ir gaukite atsakymą per keletą minučių.

  Jūsų šeima, draugai ir kolegos nereikia žinoti, kad esate mažai grynaisiais. Tiesiog tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Mes visada malonu išgirsti iš tavęs! Jei turite kokių nors atsiliepimų, klausimų ar rūpesčių, prašome mums el. Paštu
  (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
  (dynamiclendingclub5050@gmail.com)

  Atsakyti
 28. LARRY ELLISON

  Ar jums reikia tikros paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su ponu Larry Ellisonu adresu {Larryellisonfinance@gmail.com}

  El. Paštas: Larryellisonfinance@gmail.com

  Atsakyti
 29. LARRY ELLISON

  Ar jums reikia tikros paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su ponu Larry Ellisonu adresu {Larryellisonfinance@gmail.com}

  El. Paštas:: Larryellisonfinance@gmail.com

  Atsakyti
 30. Fatma MEHMED

  susisiekti skubiai paskolai (Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com)

  Atsakyti
 31. roselyn james

  Hola.
  ¿Ha rechazado un préstamo de una compañía de préstamos falsos? ¿Necesita un préstamo urgente para pagar sus facturas? ¿Necesita préstamos no garantizados? ¿Está buscando un préstamo comercial? préstamo personal, préstamo hipotecario, préstamo hipotecario, préstamo estudiantil, préstamo de consolidación de deuda, capital riesgo, etc. hemos abierto un préstamo de Oportunidades financieras para empresas e individuos a una tasa de interés baja y asequible del 2% de tasa de interés. si está interesado en tomar un préstamo urgente? Contáctenos hoy por correo electrónico: (ROSELYNJAMES19@GMAIL.COM) y obtenga su préstamo hoy mismo.

  Atsakyti
 32. Patrick J Dalton

  Sveiki, sveikinu sir / maddam, tai yra Patrick J Dalton iš Brėmeno, Džordžija, JAV. Mes siūlome visas paskolas / finansinę pagalbą už 3 proc. Palūkanų normą nuo mažiausiai 3500 JAV dolerių EUR iki didžiausios 50 000 000 EUR ar EURO …. Prašome kreiptis dėl paskolos, jei jus domina bet kuri šalis, kurios mes norime padėti tiems, kurie nėra finansiškai stabilūs, kreipkitės į tiesioginį skolintojo el. Pašto adresą: (pjdalton01@gmail.com) + 1-631-568-5035 KVIETIMAS ARBA WHATSAPP

  Atsakyti
 33. Ashraf billy

  We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

  We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

  The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

  DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
  Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
  Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
  Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
  Age: One Year, One Day
  Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
  Delivery: Bank to Bank SWIFT.
  Payment: MT-760.
  Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

  All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
  procedures.

  Email: goldencrow59@gmail.com

  Company Name: Golden crown finance plc

  contact name Ashraf billy

  Atsakyti
 34. Adrian Bayford

  Ar jums reikia paskolos?

  Mes išleidome paskolą už mažą 2% palūkanų normą. Suinteresuotos šalys turėtų susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos adresu adribay0008@gmail.com.

  Atsakyti
 35. Adrian Bayford

  Ar jums reikia paskolos?

  Mes išleidome paskolą už mažą 2% palūkanų normą. Suinteresuotos šalys turėtų susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos adresu adribay0008@gmail.com.

  Atsakyti
 36. Walsh Robert

  We are authorized Financial consulting firm that work directly with
  A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc

  We provide BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for clients all over the world.

  We are equally ready to work with Brokers and financial
  consultants/consulting firms in their respective countries.

  Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

  We hope to establsih a long term business relationship with you even after this first trial

  Regards
  WALSH SMITH, ROBERT
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1
  Tel contact: +447031968934
  +441213680106

  Atsakyti
 37. Walsh Robert

  We are authorized Financial consulting firm that work directly with
  A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc

  We provide BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for clients all over the world.

  We are equally ready to work with Brokers and financial
  consultants/consulting firms in their respective countries.

  Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

  We hope to establsih a long term business relationship with you even after this first trial

  Regards
  WALSH SMITH, ROBERT
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1
  Tel contact: +447031968934

  Atsakyti
 38. LARRY

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą. Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms, kurių palūkanų norma yra 2%. Suteikiu paskolą rimtiems žmonėms, kurie nori paskolos, jei norėtumėte sužinoti šį el. Laišką: larryellisonfinance@gmail.com

  Atsakyti
 39. ASIA LINK FINACE LOAN

  Sveiki
  Taip siekiama informuoti plačiąją visuomenę, kad ASIAN LINK FIANCE LOAN atidarė finansinę galimybę padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos, pvz., Finansinės pagalbos. Taigi, jei jūs patiriate finansinių sunkumų arba esate finansinės problemos, ir jums reikia lėšų savo verslui pradėti arba turite apmokėti sąskaitas, ilgą ir trumpą laiką pasirinkdami mažą palūkanų normą 2% vienam anuliavimui asmenims ir įmonėms. Prašome susisiekti su mumis šiandien el. Paštu Adresas: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Biblija sako (Luko 11:10). tas, kuris siekia surasti; ir tas, kuris išmuša, bus atidarytos durys. Taigi nepraleiskite šios galimybės, nes Jėzus yra tas pats vakar, šiandien ir amžinai. Prašau, kad tai rimtas ir Dievas bijo žmonės, susisiekite su mumis šiandien per šį el. Laišką: (asialinkfinanceloan01@gmail.com)
  Mūsų „Whatsapp“ numeris yra: +971507698043

  Atsakyti
 40. louisa

  Investicijų finansavimas

  Visiems žmonėms suteikiau rimtų ir sąžiningų paskolų iki 5 000 000 eurų, kurių grąžinimo terminas yra iki 25 metų.
  Suteikiu jums šią paskolą kuo greičiau.
  Prašome susisiekti su manimi:
  louisaandison@gmail.com
  WhatsApp: +48 788 191 292
  ačiū

  Atsakyti
 41. Howard Anthony

  We are an exclusive agent to direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, and MTN, which we have specifically for lease and

  purchase.

  We deliver with time and precision as set forth in our agreement and procedures . We are equally ready to work with Brokers

  and financial

  consultants/consulting firms in their respective countries.

  Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the

  issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

  Demand for our procedures by email:bupafinance9@gmail.com

  Regards

  Howard Anthony

  Skype ID:92f864467edaf0b8

  Atsakyti
 42. LOAN WISE

  Sveiki

  Jūs bandote rasti paskolą ir jums reikia nekilnojamojo paskolos skolintojo, ar esate nusivylęs savo bankų sistema, ar jums suteikiama paskola, prašome susisiekti su LOAN WISE.

  Kontaktinė informacija.

  El. Paštas: loanwise4@gmail.com

  Atsakyti
 43. busto paskolos skaiciuokle

  Busto paskolos ir taip suteikiamos lengvesnemis salygomis nei vartojimo, nes kredito davejui ikeiciamas perkamas nekilnojamasis turtas O apie savivaldybes skiriama parama retas kuris zino. Manau reiketu daugiau ir placiau skelbti tokia informacija

  Atsakyti
 44. Mária Németh

  Ačiū Williamui Rogersui už 80 000 € paskolą, kurį jie pervedė į mano sąskaitą prieš keletą mėnesių. Jūs, vaikinai, esate teisėti, aš tiesiog gaunu grynuosius pinigus į savo sąskaitą. Norėdami gauti daugiau informacijos arba kreiptis el. Paštu suntrustfinancialhome@gmail.com

  Atsakyti
 45. david verney

  GENUINE BANK GUARANTEE (BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR BUY/LEASE
  AT THE BEST RATES AVAILABLE

  We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
  of taking up time bound transactions.

  FOR LEASING OF BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  LEASING FEE = 4%+2%

  FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
  PRICE = 32%+2%
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

  Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly. RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days
  renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.

  Contact name: David Verney
  Email :davidverney18@gmail.com
  Skype: davidverney18@gmail.com

  Atsakyti
 46. Hope elinal

  Jums reikia skubios paskolos, investicinės paskolos ar visų rūšių paskolų? „Elinal Financial Enterprises“ yra sėkmingas finansų makleris, siūlantis specialiai sukurtus finansinius paketus klientams visame pasaulyje. mes galime pasiūlyti visą paskolų produktų asortimentą jūsų būsto pagerinimui. Neužtikrintose įstaigose jie gali suteikti ne mažesnę kaip 3 000,00 Eur paskolą ir ne daugiau kaip 150 000,00 Eur paskolą. Jos gali būti perimtos lanksčiomis sąlygomis iki 120 mėnesių. Jei jie užsitikrina paskolą turtui, jie gali pasiūlyti paskolų nuo 5 000 iki 500 000 000 EUR, kurios gali būti imamos per 30 metų. Griežtai perduokite savo paraišką adresu Kplendes@outlook.com +1 (205) 2177-288

  Atsakyti
 47. Pagalba šeimoms

  Specialus pranešimas !!

  Norime informuoti Lietuvos piliečius, kad mūsų įmonė teikia greitą paskolą šeimoms ir asmenims, kuriems šiuo laikino uždarymo laikotarpiu reikalinga finansinė pagalba. Palūkanų norma būtų 0%. Greitai galite gauti pinigų per kelias valandas, jei turite banko sąskaitą. Šiuo metu galime padėti jums kaip tik įmanoma. Prašome atsiųsti mums reikiamą sumą ir paskolos trukmę bei tikslą el. Paštu info.annie_finance@yahoo.com. Mes jums nedelsdami atsakysime.

  Dėkoju.

  Atsakyti
 48. Frediano Tordin

  Aš tik noriu padėkoti Williamui R už tai, kad skyrėte laiko įskaityti mano sąskaitą 15 000 EUR, kai sumokėsite mano skolininkui. Nedvejodami susisiekite su jais el. Paštu. el. paštu, nes jie yra tikri skolintojai {suntrustfinancialhome@gmail.com}

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.