Dingusio senuko ieškojo VSAT sraigtasparnis.

Dingusio senuko ieškojo VSAT sraigtasparnis.

Gruodžio 27 d. antradienį, apie 18.40 val. buvo gautas pranešimas, jog Josvainiuose, iš namų išėjo ir negrįžo  83 metų vyras.

Nedelsiant paiešką pradėjo vykdyti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Prie paieškos vykdymo netrukus prisijungė kinologai su tarnybiniais šunimis, tačiau tamsus paros metas sunkino paiešką. Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai operatyviai reaguodami į esamą situaciją, į pagalbą pakvietė Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnį.

Apie 23.45 val. atskridęs sraigtasparnis po keletos minučių pastebėjo pievoje, šalia melioracijos griovio, gulintį vyrą. Rastas senolis buvo akivaizdžiai sušalęs, tačiau sąmoningas, buvo apsirengęs tik megztiniu ir kelnėmis, avėjo vasarinius batelius. Policijos pareigūnai, nelaukdami atvažiuojančio greitosios medicinos pagalbos automobilio, nunešė vyrą iki tarnybinio automobilio ir nuskubėjo senolį perduoti atvažiuojantiems medikams.

Kauno apskrities policijos pareigūnai dėkoja visiems operatyviai prisidėjusiems prie vykdomos senolio paieškos.

Kauno apskr. VPK informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.