Po truputį artėjant pavasariui, dabar pats tinkamiausias laikas skirti dėmesį savo drabužių spintai ir atnaujinti savo garderobą. Tą daryti visas ir visus jau dabar kviečia naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė „Pas Angeliną“, kurią jau spėjo pamėgti dažnas kraštietis, ieškantis madingų, kokybiškų bei pigių drabužių. 

Parduotuvėje „Pas Angeliną“ jau galite įsigyti pavasarinių drabužių, skirtų moterims, vyrams ir vaikams.

Apsilankę čia galėsite rinktis iš bene didžiausio naujų ir dėvėtų drabužių asortimento, tad visada rasite tai, ko ieškote. Jau nuo vasario 6-osios dienos didžiulėje prekybinėje erdvėje rasite itin platų moteriškų, vyriškų bei vaikiškų drabužių pasirinkimą. Čia už priimtiną kainą galėsite įsigyti ir dėvėtų, ir visiškai naujų drabužių.
Metų sezonai keičiasi greitai, tad artėjantį pavasarį parduotuvės „Pas Angeliną“ kolektyvas kviečia pasitikti atsinaujinus. Kiekvienai moteriai ar merginai ūpą visada pakelia nauja suknelė, nauja pora gražių batelių ar nauja rankinė. Šioje drabužių parduotuvėje sau tinkamų drabužių ras ir stipriosios lyties atstovai – kelnių, marškinių, batų pasirinkimas čia itin platus.

Moterims ūpą visada pakelia graži suknelė, batelių pora ar rankinė.

Naujų ir dėvėtų drabužėlių įvairaus amžiaus savo atžaloms ras ir mamos. Vos kelis eurus kainuojantys šliaužtinukai ar smėlinukai, nauji sportiniai kostiumai, suknelės bei batukai – mažyliai ir vaikai auga greitai, tad parduotuvėje „Pas Angeliną“ pirkti drabužėlius yra bene geriausia vieta visame mieste.
Sau tinkamų drabužių ras ir jaunimas, ir brandaus amžiaus žmonės. Platus įvairių stilių, originalių prekinių firmų ženklų, spalvų, modelių drabužių, avalynės bei rankinių pasirinkimas – čia rasite visko.
Parduotuvėje „Pas Angeliną“ prekių asortimentas papildomas nuolat, tad užėję kitą dieną rasite vis kažką naujo. Kas mėnesį vyksta visiškas prekių

Parduotuvėje – itin platus avalynės pasirinkimas. Šiuo metu populiariųjų sportinių batelių ras visi šeimos nariai.

atsinaujinimas, o su kiekviena savaite nenupirktos prekės yra parduodamos vis žemesne kaina.
Pačią pirmąją savaitę parduotuvėje yra iškabinamas visas drabužių asortimentas – visi dėvėti, bet kokybiški moteriški, vyriški ir vaikiški drabužiai. Trečiąją savaitę visoms nenupirktoms prekėms bus taikoma net 50 proc. nuolaida. Trečią savaitę visi drabužiai kainuos jau po du eurus, o pačią paskutinę savaitę kainuos vos po vieną eurą.
Tad visus, norinčius pavasarį pasitikti gražiai, naujai ir stilingai, jau dabar kviečiame suskubti ir apsilankyti parduotuvėje „Pas Angeliną“. Juk patys pirmieji visada renkasi iš gausiausio asortimento!

 

Parduotuvę rasite už prekybos centro “LIDL”.

Čia rasite visiškai naujus, vardinius sportinius kostiumus vaikams.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.