Vėlų gruodžio 4-osios vakarą, apie 21.05 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo sunerimusios gyventojos pranešimą apie galimai dingusį jos sūnų, gimusį 1995 metais. Jaunuolis dar tą pačią dieną, ryte, bendravo su tėvais, tačiau po 16 val. telefonu su juo susisiekti jau nepavyko.

Moteris pareigūnams pranešė, jog nei sūnaus, nei jo automobilio „Opel Astra“ jo gyvenamoje vietoje nėra, jaunuolio telefonas yra įjungtas, tačiau juo niekas neatsiliepia. Taip pat sulaukta informacijos, jog sūnus apie 16 val. prie draugo namų paliko įvairius daiktus bei raštelį, kuriame dėkojama ir atsisveikinima.

Nedelsiant pareigūnams sureagavus į gautą informaciją, pradėta dingusiojo paieška. Vos per 15 min. pareigūnai nustatė galimą vaikino buvimo vietą ir dingusįjį rado Kėdainių rajone, Šingailių kaime esančiame miške, automobilyje „Opel Astra“. Kėdainių rajono pareigūnams priėjus prie automobilio pastebėta, jog vaikinas sėdi vairuotojo vietoje ir rankose laiko peilį. Operatyvių ir profesionalių pareigūnų veiksmų dėka, perpjovus bagažinės salono pertvarą, išmušus vairuotojo durelių stiklą, peilis iš vaikino buvo paimtas ir vaikinas saugiai pristatytas į gydymo įstaigą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.