Rajono vadovai tradiciškai ketvirčiui pasibaigus pagerbė pastaruoju metu pasižymėjusius sportininkus.

Rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius padėkos žodžius tarė dideliam būriui jaunimo: krepšininkams, boksininkams, plaukikams, Pasaulio specialiosios olimpiados dalyviams.

„Visi esate labai šaunūs. Jūs savo laiko tuščiai nešvaistote, daug dirbate ir tas darbas neretai vainikuojamas gražiomis pergalėmis. Linkiu ir toliau sportuoti bei savo gražiais laimėjimais garsinti mūsų kraštą“, – sakė O. Urbonienė.

Padėkos įteiktos Mindaugui Bankauskui ir Pauliui Zujevui, 2017 m. šalies vyrų bokso čempionato nugalėtojams; Artūrui Zinkovskij, 2017 m. Lietuvos vyrų bokso čempionato antros vietos laimėtojui; Paulinai Krasauskaitei ir Eglei Makutytei, šalies moterų bokso čempionato trečios vietos laimėtojoms; Bronislavui Šimokaičiui, Lietuvos bokso čempionato nugalėtojų ir prizininkų treneriui; Vilmantui Bobinui, Kėdainių bokso federacijos prezidentui, už brandų vadovavimą Kėdainių bokso federacijai ir labai aukštus rajono boksininkų pasiekimus šalies suaugusiųjų bokso čempionate; Gintarui Šniukštai, Tarptautinės kategorijos bokso teisėjui už Kėdainių krašto garsinimą ir pasiaukojamą darbą 2017 m. Lietuvos vyrų bokso čempionate; Rokui Vaitkaičiui, 2017 m. Lietuvos jaunimo bokso čempionato antros vietos laimėtojui.

Ypač daug pagyrų išsakyta 2016/2017 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionato nugalėtojams Laurynui Danieliui, Klaidui Baltrimavičiui, Dominykui Čistovui, Aldui Gedeikai, Deivydui Končiui, Pauliui Markevičiui, Tomui Patapui, Matui Paulauskui, Vainiui Steponavičiui, Domui Šelekui, Deivydui Tokariui, Dominykui Mikalajūnui ir jų treneriui Kastyčiui Kundrotui.

Už atsidavimą sportui padėkota Darijui Astrauskui, 2017 m. Lietuvos suaugusiųjų 50 m. plaukimo laisvuoju stiliumi čempionato nugalėtojui, ir jo treneriui Tomui Pakščiui.

Bene daugiausia dėmesio šįkart teko 2017 m. Lietuvos rinktinės nariams, Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynių Austrijoje grindų ritinio turnyro vicečempionams: Pauliui Kalėdai, Ričiardui Raziūnui, Artūrui Ruseckui, Modestui Kaziuliui, Lukui Sukodolskiui ir treneriams Ryčiui Šležiui bei Gintarui Čečkauskui ir Juozui Jančiui, Kėdainių Specialiosios mokyklos direktoriui.

Padėka įteikta ir konkurso „Geriausias Lietuvos Kūno kultūros mokytojas“ laureatei Josvainių gimnazijos kūno kultūros mokytojai Gitanai Jurgelevičienei.

Neliko nepastebėti ir Adrijus Glebauskas, 2017 m. Lietuvos suaugusiųjų uždarų patalpų lengvosios atletikos šuolių į aukštį čempionato antros vietos laimėtojas, bei treneris Vladas Kiaulakis.

Taip pat padėkota sporto centro vadovui Arnui Argustui.

Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynių Austrijoje grindų ritinio turnyro vicečempionų treneris Rytis Šležys sakė, kad išvyka į Austriją jo auklėtiniams įsimins ilgai: „Grindų ritinys gana panašus į ledo ritulį. Tik žaidžiame salėje. Jį vėl atgaivinome maždaug prieš ketverius metus. Vaikams toks žaidimas įdomus. Galimybė nuvykti į Austriją mums buvo labai svarbi. Pamatėme, kaip grindų ritinį žaidžia nigeriečiai, japonai, amerikiečiai, švedai, o finale dėl aukso kovojome su indais. Labai džiaugiamės savo pasirodymu ir medaliais.“

Viena geriausių šalies kūno kultūros mokytojų G. Jurgelevičienė sakė, kad vaikų noras sportuoti priklauso nuo mokytojo: „Reikia tik noro ir visus vaikus valandai galima sukviesti į salę. O tam kelią turi parodyti mokytojas.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.