Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis dėkojo aviatoriams už visokeriopą pagalbą.

Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis (centre) dėkojo aviatoriams už visokeriopą pagalbą.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos rinktinėje praėjusią savaitę apdovanoti pasieniečiai, prieš mėnesį Kėdainių rajone surengę sėkmingą dingusios moters paieškos operaciją.

Už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant dingusio asmens, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis dvejiems Aviacijos rinktinės pareigūnams, dalyvavusiems paieškos operacijoje įteikė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Dariaus Žukausko padėkas.

Taip pagerbti rinktinės Štabo Eskadrilės Skrydžių skyriaus orlaivio vadas Karolis Pašukys bei vyriausiasis lakūnas Audrius Vaicekauskas.

Aviacijos rinktinėje apsilankęs Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas G. Dirmeikis dėkojo pasieniečiams už pagalbą ne tik šiuo konkrečiu atveju, kai Kėdainių rajone, Mantviliškio kaime, Dotnuvėlės upelio senvagėje buvo rastas negyvo asmens kūnas, bet ir už nuolatinį bendradarbiavimą ieškant dingusių žmonių, paieškai pasitelkiant sraigtasparnius su modernia įranga.

Pasak viršininko, ši priemonė labai dažnai garantuoja teigiamus paieškos rezultatus.

Per šiuos metus Aviacijos rinktinės pareigūnai, bendradarbiaudami su Policijos Departamentu, įvykdė 10 sėkmingų žmogaus paieškos operacijų.

VSAT Aviacijos rinktinės inf.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.