Prieš didžiąsias žiemos šventes iniciatyvios Kėdainių krašto mote­rys organizavo akciją „Padovanok suknelę“, kurios metu dailiosios lyties atstovės buvo kviečiamos padovanoti savo jau nenešiojamą, bet tvarkingą suknelę kitai moteriai.

Renginys, vykęs Kėdainių daugiakultūriame centre, praėjusį šeštadienį pranoko visus organizatorių lūkesčius – į tik moterims skirtą renginį atėjo labai daug kraštiečių, o suknelių, palyginus su praėjusiais metais, sulaukta net dvigubai daugiau!

Dvi draugės – Teresė ir Onutė – neslėpė džiugesio: jų rankose gulėjo kelios suknelės, kuriomis, kaip pačios moterys teigė, bus didžiulis džiaugsmas pasipuošti švenčiant Šv. Kalėdas bei Naujuosius metus.

Senjoros Onutė ir Teresė džiaugėsi ne tik gražiu renginiu, bet ir naujomis suknelėmis, kuriomis pasipuoš per žiemos šventes.

„Apie akciją sužinojome perskaičiusios skelbimą. Nusprendėme tiesiog nueiti ir pasižiūrėti, kas čia bus. O čia, pasirodo labai geri drabužiukai yra pakabinti, ne kokie visiškai nudėvėti. Ir kam kas tinka, tas galėjo išsirinkti, sau prisitaikyti. Tikrai radome gerų drabužių – suknelių, sijonukų. Per šventes spindėsim tikrai“, – šypsojosi Teresė ir pridūrė, kad tokių moteriškų susibūrimų, kurių metu galima pabūti kartu, labai reikia. „Labai jauki atmosfera, ypač prieš šventes. Čia ėjome ne kiek praturtėti naujais drabužiais, bet draugiškai pabūti, pabendrauti“, – kalbėjo moterys.

Renginiui einant į pabaigą, jo kuratorė savanorė Kristina Lipinytė Dereviaškina sakė, kad įspūdžiai ir emocijos – tik pačios šilčiausios ir geriausios. „Nesitikėjome tokio didelio dalyvių antplūdžio, o ir suknelių surinkome dvigubai daugiau nei pernai metais. Šiųmečiame renginyje gyvas kiekvienas Daugiakultūrio centro kampelis, daug moterų – labai smagu. Dėkojame Profesinio rengimo centro mokiniams, kurie moterims darė makiažą, šukuosenas. Atėjusios dalyvės galėjo ir pasivaišinti gardžiomis vaišėmis“, – sakė pašnekovė.

Renginyje apsilankė įvairaus amžiaus moterys – nuo jaunų merginų iki garbaus amžiaus senjorų. Ir visos jos turėjo progą išsirinkti tą, joms labiausiai patikusią suknelę. „Visų jų įspūdžiai labai geri – sulaukėme daug sveikinimų ir padėkų“, – šypsojosi K. Lipinytė Dereviaškina.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.