Balandžio 27 d. kraštiečiai yra kviečiami į „Nacionalinį miškasodį 2019“ kartu sodinti mišką, kuris užaugs ateities kartoms. Šis jau ne pirmus metus organizuojamas renginys skirtas mums visiems: kad Lietuvoje visada oštų miškas, kad miške visiems būtų gera.

Pageidaujančiųjų dalyvauti miškasodyje yra prašoma registruotis iš anksto – suskubkite tai padaryti, nes dalyvių skaičius ribotas. „Nacionalinio miškasodžio 2019“ pradžia numatoma balandžio 27 d. 10 val. Trukmė – apie 4 val. Miškasodžio  dalyviai į miško sodinimo vietas atvyksta savo transportu.

Kėdainių rajone miškasodis vyks Melninkų kaimo apylinkėse (Vilainių sen.). Sodinimo vietos koordinatės: 503657 6134447 (LKS) ir 55.345311 24.057646 (WGS). Registruotis reiktų telefonu: Birutė Indienė, mob. 8 603 76 610, el. paštas: radviliskis@vivmu.lt.

Taip pat šiais kontaktais susisiekite kilus neaiškumams ar pageidaudami detalesnės informacijos.  Miškasodžio dalyviai turėtų patys pasirūpinti tinkama apranga ir darbo pirštinėmis. Miško sodmenis ir darbo įrankius parūpins miškininkai.

Rekomenduojama avėti batus tvirtu padu – guminius, darbo ar žygio batus.

Būtina prisiminti pasirūpinti repelentais nuo erkių ir uodų, esant saulėtai dienai – apsauginiais kremais nuo saulės ir galvos apdangalais, esant lietingai dienai – neperšlampančiais drabužiais.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.