Drabužis puošia žmogų, tačiau dar labiau žmogus bei jo asmenybė puošia tai, ką jis nešioja ant savęs. Tuo įsitikinusi Jūratė Šimėnienė, moteriškų drabužių parduotuvės „EtiketeJ“ savininkė. 

Parduotuvės savininkė J. Šimėnienė į parduotuvę kviečia užsukti visas moteris, puoselėjančias savo išskirtinumą.

Parduotuvės savininkė J. Šimėnienė į parduotuvę kviečia užsukti visas moteris, puoselėjančias savo išskirtinumą.

Ne vienerius metus išskirtiniais ir originaliais drabužiais prekiaujanti moteris nori, kad kėdainietės būtų gražios, žinotų savo vertę ir drąsiai rinktųsi įdomius ir asmenybę atspindinčius drabužius.
Parduotuvę „EtiketeJ“ rasite J. Basanavičiaus g. 89A, naujai atidarytoje prekybinėje erdvėje Kėdainiuose, prie prekyvietės bei parduotuvės „Lidl“.
Drabužių parduotuvių Kėdainiuose yra apstu, tačiau užsukę į parduotuvę „EtiketeJ“ Jūs maloniai nustebsite – saviti, originalūs, moteriškumu trykštantys drabužiai sužavės net įnoringiausią skonį. Jais apsirengusi tikrai būsite pastebėta ir išsiskirsite iš minios.
Čia rasite platų įvairių sijonų, suknelių, kelnių, šiltų rudeninių, žieminių megztinių bei striukių pasirinkimą, rasite ir niekada iš mados neišeinančių džinsų. Galėsite išsirinkti sau pačius gražiausius marškinius, bodžius ar marškinėlius.
img_7131„Šiais laikais visas paskutines mados tendencijas pasivyti yra neįmanoma, nes mada nuolat keičiasi. Tačiau įmanoma būti stilingai ir gražiai kiekvieną dieną. Kai net ir kasdienybė yra šventė, norisi puoštis pačiai bei džiuginti aplinkinius“, – įsitikinusi parduotuvės vadovė J. Šimėnienė.
Ne vienerius metus drabužius pardavinėjanti ir skonio pojūtį turinti pašnekovė taip pat negaili patarimų ir konsultacijų atėjusioms pirkėjoms. „Labai svarbu paklausti, ko žmogus nori. Padedu išsirinkti, nors tikrai neperšu savo nuomonės. Man svarbu, kad žmogus atrodytų gražiai ir tvarkingai, džiaugtųsi pirkiniu“, – šypsosi J. Šimėnienė.
„EtiketeJ“ rasite tiek jaunatviškų, tiek moteriškų drabužių pasirinkimą, o stilingų ir įdomių drabužių kainos atitinka kokybę. „Drabužis turi būti prieinamas žmogui, tad kainos tikrai nesikandžioja“, – šypsosi parduotuvės vadovė.
Tad į „EtiketeJ“ kviečiamos ir laukiamos visos moterys, kurios plaukia prieš srovę, džiaugiasi savo moteriškumu ir savitumu bei myli madą. Žibėkite grožiu!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.