Trečią kartą Kėdainių rajono savivaldybėje mero Sauliaus Grinkevičiaus iniciatyva surengta Pyragų diena. Šįkart savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnijų seniūnai aukojo Josvainių socialiniam ir ugdymo centrui.

Per trejus metus, kai rajono savivaldybėje darbuotojai susirenka į Pyragų dieną, šiemet paaukota rekordinė pinigų suma – 481 euras.

Į Pyragų dienos akciją įsijungę savivaldybės darbuotojai pyragus kepė ir organizuotai, ir individualiai.

Kaip ir praėjusius dvejus metus, taip ir šiemet rajono meras S. Grinkevičius į Pyragų dieną atnešė savo keptų skanėstų. Užpernai rajono vadovas visus vaišino žagarėliais, pernai ir šiemet jis šventei pagamino blynelių tortą.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Rajono meras S. Grinkevičius įsitikinęs, kad Pyragų diena – tai graži šventė.

„Galbūt tokia ta mūsų kasdienybė: mes skubame, dirbame ir retai kada susitinkame su kolegomis. Tad Pyragų diena skatina bendravimą. Mes galime pabūti drauge ir tą laiką turiningai praleisti, kartu pratęsdami gražią tradiciją – rinkti paramą mūsų rajono socialinėms įstaigoms. 2015-aisiais surinktas lėšas skyrėme Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrui, 2016 metais – vaikų globos namams „Saulutė“. Šiemet pinigus perdavėme Josvainių socialiniam centrui, kuris planuoja įsigyti televizorių. Džiaugiuosi, kad per Pyragų dieną smagiai pabendraujame, skanaujame kepinius, parodome, kokie esame šaunūs kulinarai ir kitas dalykas – padarome gražų darbą“, – sakė S. Grinkevičius.

Josvainių socialinio centro direktorė Erika Markova džiaugėsi, kad už savivaldybės kolektyvo paaukotas lėšas įsigis naują televizorių.

„Surinkti pinigai bus išleisti senelių laisvalaikiui gerinti. Pirksime naują televizorių, kuris labai reikalingas. Be jokios abejonės, jis praturtins mūsų gyventojų kasdienybę. Džiaugiamės savivaldybės darbuotojų dosnumu ir geranoriškumu“, – sakė E. Markova.

Pyragų dienos šventėje dalyvavo ir Josvainių socialinio centro gyventojas. Senolio nuomone, šios įstaigos gyventojams ypač reikalingas televizorius.

„Žiūrėdami televizorių mes galime domėtis ir stebėti, kas vyksta aplinkui. Mums svarbu socialinis, kultūrinis ir politinis Kėdainių gyvenimas“, – sakė svečias.

Mero pavaduotoja Olga Urbonienė kolegas vaišino pyragu su varške. Tuo tarpu savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis tradiciškai trečius metus iš eilės į šventę atnešė pyragą su mėsa.

Šiemet savivaldybės vadovai ir savivaldybės administracijos kolektyvas surinko 481 eurą.

2016-aisiais paaukoti 418 eurų, kurie iškart po renginio buvo perduoti tuometinei vaikų globos namų „Saulutė“ administracijai, kuri įsigijo reikalingus šlapimo kontrolės aparatus.

2015 metais Pyragų dieną surinkti 378 eurai. Už šią sumą Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro stacionariam inhaliatoriui buvo nupirkti būtini priedai.

Kėdainių rajono savivaldybės inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.