Rugpjūčio 21–25 dienomis Kėdainių rajone Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokyklos aerodrome vyko kasmetinis nacio­nalinis vaikų aviacijos Broniaus Oškinio taurės čempionatas, šiemet skirtas Lietuvos aeroklubo 90-mečiui paminėti.

Varžybose dalyvavo 10 šios aviacijos mokyklos auklėtinių komandų iš įvairių Lietuvos re­gionų, taip pat daug svečių. Kauno apskrities aviacijos sporto klubo jaunųjų sklandytojų komanda, treniruojama ilgamečio trenerio Igorio Bykovo. Sulaukta 38 10–15 metų amžiaus dalyvių. Iš jų 6 merginos ir 32 vaikinai. Paprastai komandą sudaro trys vaikinai ir viena mergina, bet šiose varžybose rungėsi ir mažesnės sudėties komandos. Įvykdytos 5 precizinio pilotavimo rungtys. Čempionato dalyviai tradiciškai gyveno gamtos apsuptyje, greta vandens telkinio įrengtame palapinių miestelyje.

Buvo varžomasi trijose įskaitose: dėl komandinio prizo – didžiosios B. Oškinio taurės bei asmeninėse berniukų ir mergaičių įskaitose. Oras buvo palankus skraidyti, laisvu nuo skraidymų metu vyko edukaciniai susitikimai su aviatoriais,

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.