Kad Surviliškio apylinkėse gyvena daug dvynių porų, vietos gyventojai pastebėjo jau seniai, tačiau tik šiemet nuspręsta surengti originalią šventę, skirtą dvyniams. Suskaičiuota, kad Surviliškio seniūnijoje gyvena 22 dvynių poros, o net 12 jų – Kalnaberžėje.

Mama Jūratė didžiuojasi savo dvyniais: Tita ir Aironu. Pasak moters, dvynukai yra šeimos pagrandukai, todėl buvo labai laukti, o dabar – labai mylimi.

Mama Jūratė didžiuojasi savo dvyniais: Tita ir Aironu. Pasak moters, dvynukai yra šeimos pagrandukai, todėl buvo labai laukti, o dabar – labai mylimi.

Į Surviliškio miestelyje vykusią šventę susirinko paties įvairiausio amžiaus dvynukų poros – ir jaunesni, ir vyresni. Tačiau visi jie sutartinai tvirtino – turėti savo dvynį brolį ar sesę yra labai smagu.

Idėja gimė pavasarį
Pasak renginio organizatorės, Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus vadovės Nijolės Dilkienės, šventės idėja gimė šių metų pavasarį.
„Tačiau šventę nusprendėme daryti rudenį, mat jau bus pabaigti visi darbai, yra ilgesni vakarai, todėl galime visi kartu pasibūti. Vien Surviliškio miesteliu mes neapsiribojome. Nusprendėme šventę daryti visos seniūnijos mastu. Patys buvome nustebę, kad iš viso atradome net 22 dvynių poras. Bet net ir šventės dieną prisiminėme dar kelias poras, kurių nepriskaičiavome. Tad žadame kitais metais pasitaisyti ir jų sukviesti dar daugiau“, – šypsojosi N. Dilkienė.

Auginti dvynukus – sudėtinga
Šįkart šventėje sulaukta septynių porų, tačiau ne visos jų buvo pilnos. Deja, bet kai kurie dvyniai gyvena be savo brolio ar sesers, mat šie jau iškeliavę Amžinybėn…
Į šventę atvyko ir vaikų porų. Štai kalnaberžiškiai aštuonmečiai Tita ir Aironas nors ir pasakojo, kad mokyklos suole nesėdi kartu, nežaidžia kartu, nes „ abu užsiima skirtingais dalykais“, bet prisipažino besidžiaugiantys, kad yra dvynukai.
Guvius vaikus į šventę atlydėjo mama Jūratė.
„Tita ir Aironas – šeimos pagrandukai. Šeimoje yra dar du, jau suaugę vaikai. Labai nustebau, kad laukiuosi dvynukų – tą sužinojau labai anksti, antrąją nėštumo savaitę. Mūsų giminėje tai pirmieji dvynukai. Juos auginti sunku, mat akis reikia turėti visur – juk prižiūrėti reikia ne vieną, o du vaikus iš karto. Pastebiu, kad vaikų pomėgiai yra gana panašūs, tačiau charakteriai – skirtingi“, – šypsojosi mama. Paklausta, ar smagios tokios šventės, dvynukų mama tikino, kad būtų labai šaunu, jei renginys išaugtų į dar didesnę šventę.
Šiltą ir jaukų vakarą susirinkusieji galėjo pasiklausyti nuotaikingo koncerto, vyko ir konkursas, kurio metu buvo renkama panašiausia dvynių pora.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.